Constance le Prince Maurice hotel

Constance le Prince Maurice nabízí ubytování v apartmánech a vilách na pilotech nad vodou. Nabízí tak jedinečné podmínky pro pozorování života pod vodní hladinou. Dále máte k dispozici vyzkoušet řadu sportů. Resort se rozkládá přímo na soukromé pláži. Poloha: Apartmány a vily na pilotech, ...

Popis hotelu ?

princemaurice.constancehotels.com

Constance le Prince Maurice nabízí ubytování v apartmánech a vilách na pilotech nad vodou. Nabízí tak jedinečné podmínky pro pozorování života pod vodní hladinou. Dále máte k dispozici vyzkoušet řadu sportů. Resort se rozkládá přímo na soukromé pláži.
Poloha:
Apartmány a vily na pilotech, vyzvednuté nad vodu, mají unikátní výhled - na přírodní rybí rezervaci, plnou krásné vegetace a poskytující hostům klid a romantiku. Stojíte o rušný život, živější hotel? Pak zcela jistě volte jiný hotel než toto synonymum pro ,,relaxační oázu". Constnace Le Prince Maurice je hotelem, který ocení především lidé na romantických dovolených, pro které je klid a soukromí na prvním místě. Ale i rodiny s malými dětmi si zde přijdou na své, ať již hledají pouze relaxaci, či zábavu. Krásná pláž, bohaté vybavení hotelu, pestré exkurze a blízké golfové hřiště osloví i ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou.Hotel se nachází v idylické poloze na severovýchodním pobřeží, je chráněn před převládajícím větrem a zajišťuje svým hostům maximální soukromí. V jeho tropických zahradách nalezneme vzácné rostliny. Nádherně tyrkysová laguna perfektně ladí s okolní zelení a bílým pískem. Přírodní rybí rezervace dodává celému místu na unikátnosti a podtrhuje jeho přirozenou krásu.
Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, konferenční místnost, knihovna, 3 restaurace, 2 bary, půjčovna kol, spa, butik, kadeřnictví a kosmetický salón, masáže, klub pro děti od 4 do 12 let, knihovna s širokým výběrem knih, CD, DVD a stolních her k zapůjčení, obchody (duty-free klenotnictví, plážové doplňky, suvenýry, orientální koberce, ...), prádelna a čistírna, lékař, odletový salónek se sprchou (zdarma), půjčovna luxusních aut s řidičem nebo průvodcem, přeprava limuzínou nebo helikoptérou na požádání (přistávací plocha na místě),
Internet:
Wifi (bezdrátové připojení k internetu).
Sport a zábava:
Potápění: Moře při pobřeží Constance Le Prince Maurice nabízí úžasné možnosti k potápění. Nedaleko od pobřeží oplývá oceán rozmanitým podmořským životem, a tak je samozřejmě hostům umožněno zažít tento podmořský svět na vlastní kůži. V potápěčském centru Blue diving center Vám specialisté poradí s potřebnou výbavou a pak už se jen můžete přidat k jednomu z mnoha společných kurzů potápění, nebo si domluvit potápění soukromé. Můžete si vybrat z následující nabídky: potápění pro začátečníky (v bazénu a v laguně), opakované potápění (v laguně), jeden ponor, noční potápění, kurz PADI a CMAS. Speciální nabídka pro potápění zahrnuje: potápěcí safari na severním, západním nebo jiho-východním pobřeží ostrova, potápění k vrakům, potápění se žraloky.
Golf: Constance Le Prince Maurice se nachází nedaleko dvou 18 jamkových golfových hřišť, jež jsou součástí resortu Constance Belle Mare Plage. Obě hřiště (The Legend a The Links) jsou magnetem pro golfové nadšence, kteří touží po tom strávit dovolenou v zeleném ráji. Terén obou sportovišť je koncipován tak, aby zde bylo možné pořádání mezinárodních golfových turnajů. Od prosince 2009 už každé toto hřiště zažilo renomovaný mezinárodní turnaj MCB Tour Championship.
Legend Golf Course -Golfové hřiště The Legend Golf 18 jamek s parem 72 bylo navrženo jihoafrickým golfovým šampiónem Hughem Baiocchi a greeny byly přebudovány dle pravidel USPGA, přičemž byl použit trávník odrůdy Tif Dwarf, který zajišťuje hráčům povrch velmi vysokých kvalit. Hřiště disponuje vynikajícími drahami a každá z jamek má svou typickou charakteristiku. Greeny jsou obklopeny lesem, jenž je původně používán k chovu jelenů a bylo vynaloženo opravdu hodně času a úsilí na to, aby vynikla krása okolní přírody a zároveň hřiště poskytlo svým hráčům tu nejlepší kvalitu.
Links Golf Course - The Links Golf je druhým mistrovským hřištěm přináležícím k resortu Constance Belle Mare Plage. Jeho podobu navrhli Rodney Wright a Peter Alois. Osmnácti jamkové hřiště měří 5,942 m, a má par 71. The Links Golf disponuje klubem a praktickým Fairway. Na hřišti The Links Golf se odehrává MCB Tour Championship, což je klíčový turnaj soutěže European Senior Tour. V rámci Marc Farry Golf Academy můžete využít individuální nebo skupinových lekcí, které jsou zaměřeny na zlepšení Vaší hry. Hřiště disponuje vynikajícími drahami a každá z jamek má svou typickou charakteristiku. Greeny jsou obklopeny lesem, jenž je původně používán k chovu jelenů a bylo vynaloženo opravdu hodně času a úsilí na to, aby vynikla krása okolní přírody a zároveň hřiště poskytlo svým hráčům tu nejlepší kvalitu.
Golf Academy - Na dvou mistrovských hřištích Vám akademie umožní plně využít potenciál golfové hry. Vzdělávací program je organizován tak, aby vyhovoval Vašemu každodennímu programu. S profesionálními golfovými trenéry můžete vyzkoušet individuální výuku i skupinové kurzy.
The Marc Farry Academy Teaching Method zahrnuje: držení rukojeti, držení těla, zarovnání, pozice míče. V rámci tréninku pod vedením profesionálních koučů máte navíc neomezený přístup k výběru z velkého množství různých míčků a k veškerému vybavení Akademie. Využijte proto výhody své vysněné dovolené a zažijte exklusivní chvíle s mistry golfu.
Wellness:
V Le Prince Maurice se můžete nechat rozmazlovat v některých z lázeňských procedur. Ty Vám nabídnou lázně Spa de Constance nebo Guerlain Spa. Do těchto oáz klidu se budete rádi uchylovat, abyste zde načerpali novou sílu a energii. Pomůžou Vám znovu nalézt rovnováhu těla a mysli prostřednictvím celostních procedur a za využití přírodních produktů nebo luxusní kosmetické řady Guerlain. Vyškolený personál Vám každý den nabídne péči na míru tak, aby Vaše pocity byly plné vitality a pohody.
Guerlain Spa - prestižní Institut of Guerlain je synonymum luxusu a inovace ve světě péče o krásu. Každá procedura, kterou si zde dopřejete, bude odpovídat Vašim potřebám. Budete se lépe cítit, lépe vypadat a velmi rádi se vracet. Můžete si vybrat jednu z klasických, nebo naopak exotických procedur pocházející z jihovýchodní Asie a povzbudit tak své tělo, ducha i mysl. Všechny produkty, které zde používají, jsou vyrobeny z přírodních organických materiálů.
Otevírací hodiny:

Procedury: denně 09:00 - 20:00
Fitness: denně 07:30 - 20:00
Kadeřnictví: od pondělí do soboty 10:00 - 20:00

Pokud si v lázních objednáte jakoukoliv proceduru: sauna, termální bazén a sluneční lehátka, parní lázně a chladivé lázně, plně vybavená tělocvična. kadeřník, klimatizovaný kurt na squash (raketa a míčky jsou k dispozici za poplatek), osobní trenér, který vám pomůže v tělocvičně.
Fitness - pro Vaše cvičení v Spa de Constance můžete využít široké nabídky:Art Technogym Kinesis wall, vybavení pro Life Fitness Cardio, plně integrované TV obrazovky s možností připojit USB.
Pro děti:
O Vaše děti bude velmi dobře postaráno ve speciálním dětském klubu Les Petits Princes pro děti ve věku od 4-11 let. Děti si zde mohou vychutnat pravé prázdninové zážitky a navázat nová přátelství. Vše pod dohledem speciálně vyškoleného a velice příjemného personálu. Klub je prvotřídně vybaven. Disponuje velkou hernou, soukromým bazénem, hřištěm s přístřeškem a jídelnou. Navíc k tomu je zde přírodní hřiště přímo na pláži. Děti si mohou také zacvičit dětskou jógu nebo absolvovat některé lázeňské procedury. Sami uvidíte, že se sem Vaše děti budou rády vracet.
Pláž:
Nádherná pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu. Indický oceán je jedním z nekrásnějších oceánů na zemi. Díky jeho klidným vodám a krásným tropickým ostrovům, jakým je i Mauritius, se stal ideálním místem pro provádění vodních sportů. je zde k dispozici: vodní lyžování, windsurfing, wakeboards - kajaky, hobie Cat plachtění, šnorchlování, laser plachetnice, šlapadla, výlety na lodi se skleněným dnem a výlety se šnorchlováním, včetně možnosti využít hotelového vybavení.
Zpoplatněné aktivity: potápění zahrnující PADI & CMAS, plavby na katamaránu, kite surfing, hlubokomořský rybolov, muškaření, Le Boss' exkurze.
Ubytování:
Ať už si vyberete jakýkoliv typ ubytování, každý bude vybaven klimatizací, koupelnou s vanou a dvěma umyvadly, samostatnou sprchou, WC, vysoušečem vlasů, minibarem, sejfem, stolem, satelitem, televizí, DVD a CD přehrávačem, hi-fi, telefonním přístrojem se záznamníkem, Apple Mac mini, bezplatným wi-fi připojením k internetu, zařízenou terasou nebo balkónem.
JUNIOR SUITES -Všech 76 Junior Suites nabízí prostor, styl a luxusní výzdobu, aby vše odpovídalo Vašim představám, potřebám a touze po pohodlí a odpočinku. Suity jsou postaveny tradičním způsobem, s doškovou střechou a s ohledem na styl inspirovaný starými stezkami s kořením. Celkem 68 suit je situovaných podél chodníčku, který prochází tropickými zahradami směrem k pláži a moři. Zde si můžete vybrat ubytování v přízemí či v prvním patře. Zbylých 8 je situováno na kůlech nad lagunou, která je zároveň přirozenou rybí rezervací. V prostorech této kategorie ubytování se nachází masivní dřevěná postel, prostorný obývací pokoj se stolem a velmi dobře vybavená terasa nebo balkón. Samotná koupelna pak jednoduše vyzařuje luxus. Všechny mají obytnou plochu 70m? a mezi jejich vybavení patří: klimatizace, Apple Mac Mini, televize se satelitem, wi-fi Internetové připojení, minibar, soukromý sejf, telefon se záznamníkem, vysoušeč vlasů, 24/7 pokojový servis, možnost vybrat si polštáře ze zdejšího speciálního polštářového menu.
VILY - Prázdninové vily se soukromým bazénem : kombinujte pohodlí svého soukromého bydlení v nadstandardním provedení deluxe 6*, se všemi službami a zařízením na dosah ruky. V rámci Le Prince Maurice si můžete vybrat z 9 vil, které se nachází přímo na pláži, disponují vlastním soukromým vyhřívaným bazénem. K dispozici jsou i vily bez bazénu. Lze zvolit i jeden ze tří domů stojících na kůlech, jež nabízí kouzelný výhled na přirozenou rybí rezervaci v laguně. Každá vila oplývá nádhernými dekoracemi, disponuje prostorným obývacím pokojem s jídelnou, nabízí venkovní koupele, ukrývá luxusní koupelnu s vířivkou a navíc má také sprchu s toaletou pro hosty.Jako špetku luxusu navíc Vám bude během celého pobytu k dispozici soukromý domovník, jež se postará o Vaše potřeby a přání. Tyto vily jsou přímo ideální pro strávení příjemné rodinné dovolené a nebo pro ty, kteří mají rádi o něco prostornější bydlení v soukromí. Každá vila má obytnou plochu 130m? a mezi jejich vybavení patří: klimatizace, Apple Mac Mini, televize se satelitem, CD a DVD přehrávač, wi-fi Internetové připojení, minibar, soukromý sejf, telefon se záznamníkem, vysoušeč vlasů, 24/7 pokojový servis, možnost vybrat si polštáře z našeho speciálního polštářového menu.
PRINCELY SUITE - Princely Suite je prostorná, stylová a najdete ji v odlehlé části resortu, poblíž pláže. Kombinací dvou suit stylu Junior a jedné vily vzniklo velmi nadstandardní řešení, jež Vám dá k dispozici 3 ložnice, 2 vyhřívané bazény, 3 soukromé terasy a privátní, ničím nerušený výhled na lagunu a její okouzlující okolí. Pokud se rozhodnete pro Princely, budete navíc obklopeni nádhernými dekoracemi, jež jsou vyvedeny ve stejném stylu, jako celý resort. Obytná plocha je 350 m? a k vybavení patří: dva domovníci jsou vám k dispozici po celou dobu pobytu, klimatizace, Apple Mac Mini, televize se satelitem, CD a DVD přehrávač, wi-fi Internetové připojení, minibar, soukromý sejf, telefon se záznamníkem, vysoušeč vlasů, 24/7 pokojový servis, možnost vybrat si polštáře ze speciálního polštářového menu, koupelna pro hosty, malá kuchyně pro domovníka.
Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.
Jedinečný kulinářský duch hotelů Constance Hotels Experience se uplatňuje také v Le Prince Maurice, a proto každý pokrm, který si zde dopřejete, ve Vás zanechá příjemný prožitek delikátnosti. Ve dne si dopřejete chutné jídlo na pláži, v baru nebo restauraci Archipel. V noci si naopak rádi vychutnáte večeři pod širým nebem, obklopeni hvězdami a romantickou atmosférou. Nebo si uděláte procházku do podniku jménem Barachois, který se nachází přímo nad lagunou a kde se můžete těšit pohledem na hladinu odrážející teplé světlo plovoucích pontonů.
"Archipel" je elegantní a přátelská restaurace.Nachází v centrální oblasti resortu a svým návštěvníkům poskytuje jedinečný výhled na okolní bazény a pláž. Doporučujeme začít zde den výbornou bohatou snídaní, která se podává formou bufetu. V době oběda nabízí Archipel jedinečný zážitek stravování na dřevěné terase vybudované na pláži přímo před restaurací. Jedná se o velmi útulné místo, kde si báječně odpočinete u právě připraveného oběda, jakým může být například čerstvě grilované maso. Za specialitu restaurace Archipel lze označit také večeře, kdy kuchař pravidelně obměňuje své menu ,,a la carte" se jménem"Chef Suggestion". Kde jinde si můžete vychutnat lehké, delikátně kořeněné pokrmy tvořené velmi talentovaným šéfkuchařem jménem Chef Scioli...Několikrát týdně pořádá restaurace tématické večery, kde můžete vyzkoušet opravdové asijské pochoutky. Máte tak možnost vychutnat večeři v čínském, thajském, japonském či indonéském stylu.
"Barachois" - jakmile jednou vyrazíte na cestu směrem k restauraci Barachois a vstoupíte na dřevěný můstek, který ji spojuje s pevninou, budete si jisti, že vás čeká nevšední kulinářský zážitek plný romantiky. Barachois je malá restaurace sestávající se z pěti plovoucích pontonů na laguně. Atmosféru dotváří odrazy světel z lamp na vodní hladině romantického zákoutí laguny, a tu a tam také ryby šplouchající svými těly o mořskou hladinu. Restaurace je otevřena pouze ve večerních a nočních hodinách a můžete zde ochutnat delikátní pokrmy z mořských plodů v kombinaci se speciálním kořením či bylinkami. Návštěva Barachois by tak rozhodně neměla chybět na seznamu míst, která při pobytu v Le Prince Maurice navštívíte.
"Blu" se nachází pod restaurací L'Archipel a to na dřevěné terase rozkládající se přímo na pláži. V této restauraci disponující 40 místy si můžete výborně odpočinout při lehkém obědě. Dále je zde možnost zábavy během jednoho z mnoha večírků, které se zde konají.
V Le Prince Maurice najdete úžasné bary oplývající přátelským prostředím, elegancí a uvolněností. Čas v nich strávený Vám navodí pocit, že právě prožíváte jednu z nejkrásnějších chvil vašeho života.
"Lounge Bar" - Už samotný vstup do baru Lounge Bar je úchvatný. Naskytne se vám totiž pohled na nekonečné množství bazénů. V některém z nich se možná budete chtít později také osvěžit. Vysoké stropy místnosti jsou delikátně vybalancovány přítomností menších oddělených prostorů, jež vám poskytnou dostatek intimity na celý večer. Nechybí vkusné dekorace, jež dodávají prostoru eleganci a šarm. Nezbývá tedy, než se pohodlně usadit a začít relaxovat při poslechu sladkých jazzových tónů, zatímco ochutnáváte jeden z božských koktejlů, které zde dokáží namíchat.
"Laguna Bar" Vás usadí do pohodlných pohovek a křesel, kde si za příjemných zvuků šumící vody vychutnáte svůj oblíbený drink tak, jako nikdy předtím. Bar, který je otevřen do bazénu a na pláž, ve dne podává lehké občerstvení a nápoje a v noci pak ďábelské koktejly.
Služby:
- Pronájem soukromého nebo luxusního automobilu s řidičem či průvodcem.
- Taxi mají svá stanoviště přímo u vchodu do hotelu a na požádání je možno taxi objednat. Upozorňujeme, že taxi služba není součástí služeb poskytovaných hotelem.
- Exkurze po ostrově a plavby
- Výlety na katamaránu, sportovní rybolov, čtyřkolky, cyklistika, kanoistika, podvodní procházky, parasailing, jízda v ponorce, kite surfing, rychlý člun, výlety vrtulníkem a výlety na přání.
- Transfer z letiště a na letiště vozem značky BMW X5, helikoptérou nebo soukromým minibusem.
- Air Mauritius Express Check-in - Zrychlený check-in na Heliconia Lounge, jež se uskuteční ještě před odjezdem na letiště. Služba je za malý poplatek poskytována Air Mauritius nebo Air France.
- Rychlý a osobní přístup k odbavení při odletu na letišti
- Prádelna, čistírna a žehlírna oděvů je otevřena sedm dní v týdnu. Za poplatek může jejich služeb využít každý host resortu.
- Doktor k dispozici na zavolání.

Poloha na mapě ?

Přehled termínů

Vašim požadavkům bohužel neodpovídá žádný zájezd Pokročilé vyhledávání | Last-minute zájezdy | Kontaktujte nás

Mám zájem o tento hotel

Odeslání formuláře Vás nezavazuje k objednání zájezdu. Čím detailněji formulujete své požadavky, o to přesněji Vám můžeme vypracovat nabídku odpovídající Vašim požadavkům.

Místo a osoby

Parametry pobytu

Upřesnění požadavků

Osobní údaje

Odesláním souhlasíte se zpracováním kontaktních údajů uvedených v tomto dotazníku v souladu se zákonem 101/2000 Sb.

Další používané názvy

 • Constance Le Prince Maurice
 • Constance Prince Maurice

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a  (naproti poště)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko