Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mayotte - Mayotte - informace

Hledáte zájezd na krásné Mayotte? Naše zájezdy na Mayotte vás zavedou na toto tropické ostrovní území v Indickém oceánu, které je známé svými bílými plážemi, korálovými útesy a bohatým podmořským světem. Mayotte je místem, kde můžete zažít klidnou dovolenou uprostřed přírodní krásy. Mayotte je zámořským departementem Francie a současně jeden z ostrovů Komorského souostroví, nacházející se v... Celý popis

Hledáte zájezd na krásné Mayotte? Naše zájezdy na Mayotte vás zavedou na toto tropické ostrovní území v Indickém oceánu, které je známé svými bílými plážemi, korálovými útesy a bohatým podmořským světem. Mayotte je místem, kde můžete zažít klidnou dovolenou uprostřed přírodní krásy.

Mayotte je zámořským departementem Francie a současně jeden z ostrovů Komorského souostroví, nacházející se v Indickém oceánu, poblíž východního pobřeží Afriky. Tato malá tropická destinace je známá svými krásnými plážemi, korálovými útesy a jedinečnou směsicí kultur.

Hlavním městem Mayotte je Mamoudzou, které je největším městem ostrova a ekonomickým centrem. Město nabízí zajímavé historické památky, trhy a možnosti nákupů.

Jedním z hlavních lákadel Mayotte jsou jeho nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou Indického oceánu. Pláže jako Plage de Moya, Plage de Saziley a Plage de N'Gouja jsou ideálním místem pro odpočinek, sluneční koupání a šnorchlování. Na ostrově najdete také korálové útesy, které jsou vhodné pro pozorování podmořského života.

Mayotte je známé také svou pestrou a multikulturní společností. Ostrov je domovem různých etnických skupin, včetně Komorů, Malgašů, Francouzů a jiných. To se odráží v kultuře, jazyce a tradičním umění ostrova.

Kulturní scéna Mayotte zahrnuje tradiční hudbu, tance a festivale, které oslavují místní kulturu a dědictví. Tradiční hudba zahrnuje různé druhy bubnů a hudebních nástrojů.

Historie Mayotte zahrnuje období kolonizace nizozemskými, francouzskými a britskými kolonisty. Od roku 1976 je Mayotte součástí Francie. To se odráží v architektonických památkách a historických budovách na ostrově.

Mayotte je skvělým místem pro turisty, kteří hledají klidnou a exotickou destinaci s krásnými plážemi a možnostmi pro šnorchlování a pozorování podmořského života. Země nabízí také možnost prozkoumat různé kultury a tradice v jedinečné multikulturní atmosféře. Mayotte je ideálním místem pro odpočinek a poznávání neobvyklého a krásného kousku světa.

Mapa Mayotte - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko