Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mayotte - informace

Hledáte zájezd na krásné Mayotte? Naše zájezdy na Mayotte vás zavedou na toto tropické ostrovní území v Indickém oceánu, které je známé svými bílými plážemi, korálovými útesy a bohatým podmořským světem. Mayotte je místem, kde můžete zažít klidnou dovolenou uprostřed přírodní krásy. Mayotte je zámořským departementem Francie a současně jeden z...

Informace o zemi Mayotte

Hledáte zájezd na krásné Mayotte? Naše zájezdy na Mayotte vás zavedou na toto tropické ostrovní území v Indickém oceánu, které je známé svými bílými plážemi, korálovými útesy a bohatým podmořským světem. Mayotte je místem, kde můžete zažít klidnou dovolenou uprostřed přírodní krásy.

Mayotte je zámořským departementem Francie a současně jeden z ostrovů Komorského souostroví, nacházející se v Indickém oceánu, poblíž východního pobřeží Afriky. Tato malá tropická destinace je známá svými krásnými plážemi, korálovými útesy a jedinečnou směsicí kultur.

Hlavním městem Mayotte je Mamoudzou, které je největším městem ostrova a ekonomickým centrem. Město nabízí zajímavé historické památky, trhy a možnosti nákupů.

Jedním z hlavních lákadel Mayotte jsou jeho nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou Indického oceánu. Pláže jako Plage de Moya, Plage de Saziley a Plage de N'Gouja jsou ideálním místem pro odpočinek, sluneční koupání a šnorchlování. Na ostrově najdete také korálové útesy, které jsou vhodné pro pozorování podmořského života.

Mayotte je známé také svou pestrou a multikulturní společností. Ostrov je domovem různých etnických skupin, včetně Komorů, Malgašů, Francouzů a jiných. To se odráží v kultuře, jazyce a tradičním umění ostrova.

Kulturní scéna Mayotte zahrnuje tradiční hudbu, tance a festivale, které oslavují místní kulturu a dědictví. Tradiční hudba zahrnuje různé druhy bubnů a hudebních nástrojů.

Historie Mayotte zahrnuje období kolonizace nizozemskými, francouzskými a britskými kolonisty. Od roku 1976 je Mayotte součástí Francie. To se odráží v architektonických památkách a historických budovách na ostrově.

Mayotte je skvělým místem pro turisty, kteří hledají klidnou a exotickou destinaci s krásnými plážemi a možnostmi pro šnorchlování a pozorování podmořského života. Země nabízí také možnost prozkoumat různé kultury a tradice v jedinečné multikulturní atmosféře. Mayotte je ideálním místem pro odpočinek a poznávání neobvyklého a krásného kousku světa.

Mapa Mayotte - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko