Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mexiko - Cozumel - informace

Hledáte zájezd na Cozumel? Cozumel je krásný ostrov na Karibském mořři, který patří k Mexiku a je známý svými bílými plážemi, křišťálově čistou vodou a nádhernými korálovými útesy. Tento ostrov je jednou z nejoblíbenějších destinací pro potápění a šnorchlování na světě. Cozumel nabízí také možnosti pro dobrodružství, jako je průzkum deštného pralesa a odvážné jízdy na terénních skútrech.... Celý popis

Hledáte zájezd na Cozumel? Cozumel je krásný ostrov na Karibském mořři, který patří k Mexiku a je známý svými bílými plážemi, křišťálově čistou vodou a nádhernými korálovými útesy. Tento ostrov je jednou z nejoblíbenějších destinací pro potápění a šnorchlování na světě. Cozumel nabízí také možnosti pro dobrodružství, jako je průzkum deštného pralesa a odvážné jízdy na terénních skútrech.

Cozumel je krásný ostrov ležící na východním pobřeží Mexického poloostrova Yucatán v Karibském moře. Tento ostrov je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších destinací pro turisty v Mexiku a nabízí kombinaci nádherných pláží, průzračné vody, potápění, bohatou historii a příležitosti pro dobrodružství.

Pláže na ostrově Cozumel patří k nejlepším v celé Karibské oblasti. Playa Palancar, Playa San Francisco a Playa Paradise jsou jen některé z oblíbených pláží, které nabízejí bílý písek a teplou vodu Karibského moře. Pláže jsou ideální pro slunění, plavání, šnorchlování a vodní sporty.

Cozumel je také jednou z nejlepších světových destinací pro potápění. Ostrov je obklopen nádhernými korálovými útesy, což dělá tuto oblast ideální pro potápěče všech úrovní. Můžete objevovat podmořský život, včetně různých druhů ryb, korálů a mořských tvorů. Několik potápěčských center nabízí kurzy a výlety.

Cozumel má také bohatou historii a kulturu. Můžete navštívit ruiny mayských osad a chrámů, jako jsou San Gervasio a El Cedral, které poskytují pohled do minulosti ostrova. Město San Miguel de Cozumel je centrem kulturního dění na ostrově s tradičními obchody, tržištěmi a restauracemi.

Ostrov Cozumel nabízí také různé dobrodružství v přírodě. Můžete se vydat na výlety do deštných pralesů a prozkoumávat přírodní parky, jako je Parque Punta Sur, který je domovem mnoha druhů ptáků a krokodýlů.

Místní kuchyně je výborná a zahrnuje tradiční mexická jídla, mořské plody a nápoje, jako je margarita. Můžete ochutnat tacos, ceviche a další lahůdky.

Celkově je Cozumel rajským ostrovem v Karibiku, který nabízí krásu přírody, dobrodružství pod vodou, historii a kulturu. Je to ideální destinace pro milovníky pláží, potápění a objevování krás Karibiku.

Mapa Cozumel - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko