Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mexiko - Playa del Carmen - informace

Hledáte zájezd do Playa del Carmen? Playa del Carmen je krásné letovisko nacházející se na Karibském pobřeží Mexika, nedaleko Cancúnu. Tato destinace je známá svými bílými plážemi, teplým mořem a bohatým nočním životem. Playa del Carmen je oblíbeným místem pro dovolenou a nabízí nespočet zážitků pro návštěvníky. Playa del Carmen je nádherné letovisko nacházející se na východním pobřeží... Celý popis

Hledáte zájezd do Playa del Carmen? Playa del Carmen je krásné letovisko nacházející se na Karibském pobřeží Mexika, nedaleko Cancúnu. Tato destinace je známá svými bílými plážemi, teplým mořem a bohatým nočním životem. Playa del Carmen je oblíbeným místem pro dovolenou a nabízí nespočet zážitků pro návštěvníky.

Playa del Carmen je nádherné letovisko nacházející se na východním pobřeží Mexického poloostrova Yucatán v Mexiku. Toto přímořské město je známé pro své krásné pláže, průzračnou vodu, bohatou noční scénu, kulturu a možnosti pro dobrodružství. Playa del Carmen je oblíbeným cílem pro turisty hledající slunečnou dovolenou.

Pláže v Playa del Carmen patří k hlavním atrakcím. Playa Mamitas, Playa Punta Esmeralda a Playa Fundadores jsou jen některé z oblíbených pláží, které nabízejí bílý písek, azurovou vodu Karibského moře a relaxační atmosféru. Pláže jsou ideální pro slunění, plavání, šnorchlování a vodní sporty.

Playa del Carmen je také výchozím bodem pro objevování nedalekého mayského světa. Můžete navštívit historické mayské ruiny v Tulum a Coba, které poskytují pohled do minulosti této starobylé civilizace.

Město je známé svým živým nočním životem. Hlavní ulice Quinta Avenida (5th Avenue) je plná nočních klubů, barů, restaurací a obchodů. Zde si můžete užít hudbu, tance a zábavu až do ranních hodin.

Pro dobrodružství v přírodě můžete se vydat na výlety do okolního tropického pralesa, navštívit biosférickou rezervaci Sian Ka'an a zkoumat podvodní jeskyně a cenoty.

Playa del Carmen je také známá jako výchozí bod pro výlety na nedaleký ostrov Cozumel, který nabízí další pláže, šnorchlování a potápění.

Místní kuchyně v Playa del Carmen zahrnuje tradiční mexická jídla, mořské plody a mezinárodní kuchyni. Můžete ochutnat tacos, ceviche, guacamole a další lahůdky.

Celkově je Playa del Carmen ideální destinací pro cestovatele, kteří hledají dovolenou s kombinací slunce, pláží, kultury, dobrodružství a noční zábavy. Město nabízí širokou škálu zážitků a je ideálním místem pro odpočinek a zábavu na pobřeží Karibského moře.

Mapa Playa del Carmen - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko