Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mikronésie - Koror - informace

Hledáte zájezd na Koror? Naše zájezdy na Koror vás zavedou do hlavního města Palau, což je exotický ostrov v západním Tichém oceánu. Koror je známý svými nádhernými korálovými zátočinami, krásnými plážemi a bohatým podvodním světem, což ho činí populárním místem pro šnorchlování a potápění. Koror je hlavním městem a největším městem Palau, ostrovního státu v západním Tichém oceánu. Toto město... Celý popis

Hledáte zájezd na Koror? Naše zájezdy na Koror vás zavedou do hlavního města Palau, což je exotický ostrov v západním Tichém oceánu. Koror je známý svými nádhernými korálovými zátočinami, krásnými plážemi a bohatým podvodním světem, což ho činí populárním místem pro šnorchlování a potápění.

Koror je hlavním městem a největším městem Palau, ostrovního státu v západním Tichém oceánu. Toto město se nachází na Kororském ostrově, který je součástí rozsáhlého souostroví Palau. Koror je ekonomickým a kulturním centrem Palau a zároveň důležitým turistickým cílem.

Koror je proslulý svými krásnými tropickými plážemi, korálovými útesy a pestrou podmořskou faunou. Oblast nabízí vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování, a proto přitahuje milovníky vodních aktivit z celého světa. Oblast Rock Islands, která je součástí souostroví Palau, je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí nádherné podvodní scenérie.

Město Koror je také domovem mnoha historických a kulturních památek. Můžete navštívit Melekeok, kde se nachází palauanský prezidentský palác a Kongres Palau. Je tu také Palau International Airport, které slouží jako brána do ostrovního státu Palau pro mezinárodní cestující.

V Kororu najdete různé restaurace, kavárny a tržnice, které nabízejí tradiční palauanskou kuchyni i mezinárodní pokrmy. Možná ochutnáte speciality z mořských plodů, kokosového mléka a místních tropických plodin.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je možnost výletů do okolních ostrovů a návštěvy rezervací a pralesů, které nabízejí jedinečné příležitosti pro pozorování ptáků, trekking a objevování přírodní krásy Palau.

Celkově je Koror důležitým městem v Palau a ideálním výchozím bodem pro prozkoumávání této krásné země v Tichém oceánu. Turisté sem míří kvůli podvodnímu ráji, kulturním zážitkům a přírodě, která je v Palau jedinečná.

Mapa Koror - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko