Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Mikronésie - informace

Hledáte zájezd na exotickou Mikronésii? Naše zájezdy na Mikronésii vás zavedou do této odlehlé ostrovní destinace v Tichém oceánu, která je známá svými bílými plážemi, korálovými útesy a křišťálově čistými vodami. Mikronésie je místem, kde můžete zažít klidnou dovolenou v ráji.   Mikronésie, oficiálně známá jako Federativní státy Mikronésie, je...

Informace o zemi Mikronésie

Hledáte zájezd na exotickou Mikronésii? Naše zájezdy na Mikronésii vás zavedou do této odlehlé ostrovní destinace v Tichém oceánu, která je známá svými bílými plážemi, korálovými útesy a křišťálově čistými vodami. Mikronésie je místem, kde můžete zažít klidnou dovolenou v ráji.

 

Mikronésie, oficiálně známá jako Federativní státy Mikronésie, je ostrovní stát nacházející se v západním Tichém oceánu. Tato země se skládá z několika stovkách ostrovů rozptýlených po rozsáhlém oceánském území. Mikronésie je známá svou bohatou námořní kulturou, krásnými plážemi a podmořským rájem pro potápěče.

Hlavním městem Federativních států Mikronésie je Palikir, ale hlavním městem a kulturním centrem jednoho z čtyř hlavních států, Yap, je Colonia. Mikronésie je složena z čtyř hlavních států: Yap, Chuuk, Pohnpei a Kosrae, každý s vlastní kulturou a tradicemi.

Mikronésie je známá svými nádhernými tropickými plážemi, bílým pískem a průzračnou vodou. Pláže na ostrovech jsou ideální pro odpočinek, sluneční koupání a vodní aktivity, jako je šnorchlování a potápění. Každý z hlavních států má své vlastní jedinečné přírodní krásy a možnosti pro dobrodružství v přírodě.

Mikronésie je také jedním z nejlepších míst na světě pro potápění. Podmořský svět zahrnuje úchvatné korálové útesy, potopené vraky a bohatou mořskou faunu, včetně tropických ryb a žraloků. Místní průvodci vám rádi ukážou nejlepší místa k potápění.

Kulturní scéna Mikronésie je fascinující a zahrnuje tradiční hudbu, tance a rituály. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou námořnickou kulturu a zachovávají tradiční způsob života.

Historie Mikronésie zahrnuje období osídlení těmito ostrovy Polynésany a Melanésany před tisíci lety. Evropští objevitelé dorazili do této oblasti v průběhu 16. a 17. století, což znamenalo začátek kontaktu s vnějším světem.

Pro turisty, kteří hledají exotickou a odlehlou destinaci pro dovolenou, je Mikronésie fascinujícím místem. Země nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody, bohaté kultury a možnosti pro dobrodružství ve vodě. Mikronésie je rájem pro milovníky potápění, ale také pro ty, kteří si chtějí odpočinout na tichomořských plážích a poznat tradiční životní styl ostrovanů.

Mikronésie - informace o destinacích

Mapa Mikronésie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko