Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Namibie - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Namibie? Naše poznávací zájezdy do této ohromující africké destinace vás zavedou do jedinečného světa rozlehlých pouští, fascinujících skalních útvarů a bohaté divoké zvěře. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat národní parky, jako je Etosha a Namib-Naukluft, kde budete mít příležitost pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Namibie,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Namibie? Naše poznávací zájezdy do této ohromující africké destinace vás zavedou do jedinečného světa rozlehlých pouští, fascinujících skalních útvarů a bohaté divoké zvěře. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat národní parky, jako je Etosha a Namib-Naukluft, kde budete mít příležitost pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Namibie, oficiálně známá jako Republika Namibie, je krásná země nacházející se v jihozápadní Africe. Tato země je známá svou nádhernou pouštní krajinou, bohatou divokou přírodou a pestrou kulturou původních obyvatel.

Hlavním městem Namibie je Windhoek, které je ekonomickým a kulturním centrem země. Město nabízí historické památky, trhy, muzea a restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality.

Namibie je domovem jedné z nejstarších pouští na světě, Namibijské pouště, která zahrnuje slavný oblasti jako je Namibská poušť a Kalahari. Tyto oblasti nabízejí nádherné duny, kamenité pouště a skalnaté hory, které jsou ideální pro dobrodružství, jako je písečné duny v Sossusvlei a prozkoumávání skalnatého útvaru Spitzkoppe.

Namibie je také známá svou bohatou divokou přírodou. Národní park Etosha je jedním z nejznámějších safari destinací, kde můžete pozorovat různé druhy zvířat, včetně slonů, lva, leopardů a nosorožců. Národní parky Damaraland a Bwabwata jsou dalšími oblíbenými místy pro safari a pozorování zvířat.

Kulturní scéna Namibie je ovlivněna mnoha různými etnickými skupinami, včetně Himbů, Sanů (také známých jako Bushmen) a Hererů. Každá skupina má svou vlastní tradiční kulturu, hudbu, tance a řemesla.

Historie Namibie zahrnuje období německé a jihoafrické kolonizace a boj za nezávislost, který vedl k vytvoření samostatné republiky v roce 1990. Tato historie se odráží v architektuře, památnících a kultuře země.

Namibijská kuchyně zahrnuje maso, jako je hovězí a kozí, a obilniny, jako je kukuřice. Tradiční pokrmy, jako je biltong (usušené maso), jsou oblíbené mezi místními obyvateli i návštěvníky.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v divočině, pozorování zvířat a objevování nádherných pouštních krajin, je Namibie ideální destinací. Země nabízí možnosti pro safari, trekking, horolezectví a pozorování hvězd. Namibie je zemí, kde můžete zažít neuvěřitelnou přírodu a kulturu v jedinečném prostředí.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko