Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Německo - Berchtesgaden - informace

Hledáte zájezd do malebného regionu Berchtesgaden, kde se můžete ponořit do krásy Alp, tajuplných jezer a úchvatných historických památek? Naše zájezdy do Berchtesgaden vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto regionu a prožít nezapomenutelný zážitek. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Berchtesgaden, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky... Celý popis

Hledáte zájezd do malebného regionu Berchtesgaden, kde se můžete ponořit do krásy Alp, tajuplných jezer a úchvatných historických památek? Naše zájezdy do Berchtesgaden vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto regionu a prožít nezapomenutelný zážitek. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Berchtesgaden, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Berchtesgaden a zažijte dobrodružství svého života.

Berchtesgaden je malebné město nacházející se v jihovýchodní části Německa, v Bavorsku, a je obklopeno nádhernou alpskou krajinou. Toto místo je známé svými krásnými přírodními scenériemi a historickými památkami, což ho činí ideálním místem pro turisty.

Jednou z nejvýznačnějších atrakcí v Berchtesgadenu je Národní park Berchtesgaden, který nabízí úchvatnou divočinu s horskými vrcholy, krystalicky čistými jezery a hustými lesy. Tato oblast je rájem pro pěší turistiku, horskou cyklistiku a pozorování divoké zvěře. V parku se nachází i Königssee, jedno z nejkrásnějších jezer v Evropě, které je obklopeno vysokými horami a je oblíbeným místem pro plavbu člunem.

Historicky významným místem v Berchtesgadenu je Obersalzberg, bývalé letovisko a sídlo strany NSDAP během třicátých let 20. století. Zde si můžete prohlédnout historické budovy a muzeum, které dokumentuje tuto éru.

Další nezapomenutelnou atrakcí je Königssee, nádherné jezero v oblasti Berchtesgaden. Plavba na tomto jezeře nabízí jedinečný zážitek a přináší nádherné výhledy na okolní hory.

Město Berchtesgaden samo o sobě má také půvabnou architekturu a několik historických památek, včetně kostelů a tržiště. Můžete si zde vychutnat tradiční bavorskou kuchyni a regionální speciality.

Celkově řečeno, Berchtesgaden je destinací, která kombinuje nádhernou přírodu s historií a kulturou, a nabízí mnoho možností pro dovolenou v alpském ráji. Toto místo je ideální pro milovníky přírody, dobrodružství a zároveň pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v krásném prostředí.

Mapa Berchtesgaden - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko