Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Německo - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Německa? I když Německo sousedí s Českou republikou, nabízí nepřeberné množství zajímavých míst k prozkoumání. Během našich poznávacích zájezdů do Německa budete moci objevovat bohatou historii, kulturu a krásu této země. Německo, oficiálně známé jako Spolková republika Německo, je jednou z největších a nejvlivnějších zemí v Evropě. Leží ve střední Evropě a je známé... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Německa? I když Německo sousedí s Českou republikou, nabízí nepřeberné množství zajímavých míst k prozkoumání. Během našich poznávacích zájezdů do Německa budete moci objevovat bohatou historii, kulturu a krásu této země.

Německo, oficiálně známé jako Spolková republika Německo, je jednou z největších a nejvlivnějších zemí v Evropě. Leží ve střední Evropě a je známé svou bohatou historií, kulturou, technologickými inovacemi a různorodým krajinářským rázem.

Hlavním městem Německa je Berlín, což je kulturní a politické centrum země. Berlín je známý svými muzei, galeriemi, historickými památkami a pulzujícím uměleckým a hudebním světem. Město je také domovem historických památek, jako je Braniborská brána a zrekonstruovaná budova berlínského paláce.

Německo je bohaté na historii, a to zahrnuje éru Svaté říše římské, reformaci a události dvou světových válek. Tuto historii můžete prozkoumat v mnoha historických městech a památkách, jako je Norimberk, Drážďany a bunkr Hitlera ve Wolfsschanze.

Země má rozmanitou krajinu, zahrnující Alpy na jihu, nížiny na severu a nádherným středohorím a řekami. V Alpách můžete provozovat lyžování, turistiku a horolezectví, zatímco severní pláně nabízejí ideální podmínky pro cyklistiku a pěší turistiku.

Německo je také známé svou kvalitní kuchyní, zahrnující pokrmy jako bratwurst (klobása), pretzels, sauerkraut (kyselé zelí) a knedlíky. Německo je také známé svým pivem a víny, což zahrnuje slavnou bavorskou piva a révy vinařských oblastí jako Rheingau a Mosel.

Kulturní scéna Německa je velmi bohatá, zahrnuje hudbu od slavných hudebních mistrů, jako je Ludwig van Beethoven a Johann Sebastian Bach, až po moderní hudební festivaly. Německo má také velký vliv na svět literatury a filozofie, s autory jako Johann Wolfgang von Goethe a Friedrich Nietzsche.

Pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury, krásné přírody a moderního života, je Německo ideální destinací. Země nabízí širokou škálu zážitků, včetně návštěv historických měst, procházek v přírodě, ochutnávání tradiční kuchyně a poznávání místní kultury. Německo je zemí, která se vám jistě zalíbí svým pestrým nabízeným zážitkům.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko