Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa hotel

Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa je luxusním a velmi rozlehlým resortem s tradiční orientální atmosférou. Resort tvoří dva hotely Al Waha a Al Bandar. Vedle tohoto velkolepého resortu se nachází ještě sesterský hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Ten je určen výhradně pro dospělou ...

998 zájezdů 437 last minute od 38 430 Kč

Popis hotelu ?

www.shangri-la.com

Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa je luxusním a velmi rozlehlým resortem s tradiční orientální atmosférou. Resort tvoří dva hotely Al Waha a Al Bandar. Vedle tohoto velkolepého resortu se nachází ještě sesterský hotel Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Ten je určen výhradně pro dospělou klientelu. Celý komplex je zasazen do kouzelného zálivu Al Jissah a obklopuje ho dramatická scenérie rozeklaných skal. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti a je součástí národního spolku pro ochranu hnízdících želv, které využívají část hotelové pláže ke kladení svých vajec.
 
Poloha:
Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa se rozkládá na 124 akrech a je obklopen krásnou tropickou zahradou. Nachází se v soukromém zálivu Al Jissah, přímo u idylické privátní, 500 metrů dlouhé pí­seč­né pláže, mezi horami a tyrkysově zbarveným mořem Ománského zálivu. Neobyčejnou atrakcí resortu je pláž vyhrazená pro kladení vajec mořských želv. Vzdálenost od centra Muscatu, hlavního města Ománu, je pouhých 15 minut jízdy (cca 20 km). Do centra města je zajištěna kyvadlová doprava. Vyhlášené golfové hřiště cca 45 minut jízdy od hotelu. Mezinárodní letiště cca 45 minut jízdy (cca 50 km).
 
Vybavení:
V hotelovém resortu ležícím v krásné zahradě je několik vstupních hal s recepcemi, směnárny, Wi-fi internet zdarma, hlavní hotelový trezor, konferenční vybavení, knihovna, business centrum, cestovní kancelář, lékař, pronájem aut, parkoviště, prádelna a celá řada obchůdků včetně květinářství, suvenýrů, lahůdkářství a speciálního obchodu s doutníky. Hotel zdarma zajišťuje dopravu do centra Muscat. Resort je také ideální pro firemní akce, neboť je zde několik luxusních a dokonale vybavených konferečních a banketových místností. Hosté mohou využívat vybavení a služeb sesterského hotelu Shangri-La Al Husn Resort & Spa
 
V hotelu Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa je pro vás připraveno hned několik restaurací, které napomohou vaši dovolenou dovést k dokonalosti. Vaše chuťové pohárky budou dozajista odjíždět s blaženým pocitem. Jako formu stravy si můžete zvolit plnou penzi či polopenzi. V případě polopenze je pak na vás, zda si budete chtít pochutnat na snídani a večeři či snídani a obědě. Obědy probíhají formou a lá carte, zatímco snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.
 
Restaurace v areálu Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa:
Al Tanoor - Restaurace Al Tanoor nabízí typické pokrmy z kuchyně arabského zálivu s nádechem Ománu. Gastronomický zážitek je ještě umocněn typickou arabskou atmosférou v podobě arabských stanů, keramiky a zářivých barev, kterými je restaurace vybavena. Pokud byste neměli chuť na pokrmy z arabské kuchyně, nabízí restaurace rovněž Středomořskou, Perskou, Indickou a Tureckou kuchyni. Všechny pokrmy jsou podávány formou bufetu.
Bait Al Bahr - V Bait Al Bahr si pochutnáte na tradičních ománských pokrmech a jako kulisa vám bude sloužit nádherný Ománský záliv. Specialitou této restaurace jsou pak mořské plody vylovené a připravené přímo na místní pláži.
Capri Court - Capri Court nabízí moderní Italskou kuchyni a zakládá si na inovativním menu a stylovému designu restaurace. Své pokrmy si můžete vychutnat uvnitř restaurace či na venkovní terase s nádherným výhledem na pláž a do zahrady. Kuchař se snaží využívat sezónní potraviny, takže každá návštěva této restaurace bude jedinečná.
Samba - Máte-li chuť na kuchyni Asie, Latinské Ameriky či Středomoří, je Samba tím pravým místem pro vás. Kuchaři připravují pokrmy přímo před vámi v otevřené kuchyni, takže s nimi můžete během čekání komunikovat.
Surf Café - Surf Café je módní a neformální kavárna s vlastním internetovým koutkem. Podávají se zde americké saláty, hamburgery a sendviče.
Tapas & Sablah - Tapas & Sablah je venkovní posezení v srdci resortu. Můžete si zde pochutnat na klasických teplých a studených španělských tapas. K tapas si pak můžete dopřát nepřeberné množství nápojů a zakouřit si vodní dýmku.
Zafran Café - Kavárna Zafran Café s vnitřním i venkovním posezením se nachází v blízkosti nákupní pasáže a dětského koutku. V kavárně se podává káva, čaj, pečivo a lehká jídla a je to je skvělé místo pro klidné posezení a strávení času s rodinou a přáteli.
 
V areáu Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa najdete také řadu barů:
Al Waha Lobby Lounge - Al Waha Lobby Lounge s panoramatickým výhledem nabízí široký výběr nápojů, lehkého občerstvení a odpoledního čaje.
Piano Lounge - Piano Lounge s dlouhou terasou s výhledem na ománské moře nabízí rozsáhlé menu zahrnující kvalitní sortiment destilátů, vína a lehkého občerstvení.
Assira (Pool Bar) - Užijte si široký výběr lehkých a zdravých salátů, sendvičů a občerstvení, stejně jako osvěžujících studených nápojů po celý den.
B.A.B Lounge - B.A.B Lounge je střešní terasa s výhledem na Ománský záliv. Je to skvělé místo pro relaxaci před večeří nebo pro ochutnání večerních koktejlů, mocktailů, vín a šampaňského. B.A.B Lounge zároveň nabízí obložené talíře či lehké občerstvení.
 
Internet
WiFi zdarma po celém Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa.
 
Sportovní nabídka:
Shangri-La's Al Waha nabízí velké možnosti, jak můžete využít váš volný čas. Je jen na vás, zda se jej rozhodnete strávit aktivním pohybem či relaxací ve wellness centru.
Fitness Centre - Plně vybavené fitness centrum nabízí kromě cvičebních strojů také ohromující výhled na krásné zázemí hotelu. Sportovní oblečení je k dispozici v několika obchodech v hotelu.
Gymnasium - Hotelovou tělocvičnu najdete v přízemí Health Clubu. Tělocvična je plně vybavena kardiovaskulárními a posilovacími stroji. Součástí tělocvičny je také fitness studio, nacházející se v prvním patře, kde se pravidelně konají různé sportovní kurzy.
Tennis Courts - Hotel disponuje čtyřmi osvětlenými tenisovými kurty, které jsou otevřeny denně od 7:00 do 22:00. Na recepci hotelu Health Club jsou k dispozici tenisové rakety a míče. Můžete se rovněž domluvit na tenisovém tréninku buď osobním, ve formě polosoukromé třídy, ve skupině či juniorů.
Beach Volleyball - Tento sport si můžete zahrát kdykoliv na pláži Al Bandar. Hřiště se nachází v blízkosti centra vodních sportů.
Guided Snorkelling - Vydejte se na vzrušující poznání podmořského světa. Naši profesionální průvodci vám ukáží některé zázraky, které leží pod nedotčenými vodami Ománu.
Water Sports - Během vašeho pobytu se můžete těšit hned na několik druhů vodních sportů - kajak, prosklený kajak, paddle board, vodní lyžování, wake boarding, wake surfing, wind surfing a mnoho dalšího.
Sailing - Pokud si chcete vyzkoušet své dovednosti v plachtění, můžete tak učinit na hotelových lodích Hobie Cat, H12 nebo H15. Lekce se pohybují od 30 do 60 minut s možností soukromé výuky.
Pro Vaši rekreaci jsou zde 3 velké venkovní bazény, spojené umělými říčními kanály Lazy River (500 metrů dlouhá líná řeka), dětský bazén (dohromady zaujímají plochu 6000 m2 - vše s teplotní regulací vody), jacuzzi, slunečníky, lehátka i osušky zdarma, opalovací terasy a zahrady,
Dále potápěčské centrum, centrum vodních a lodních sportů, menší přístav výletních lodí, 4 tenisové kurty, organizované sporty, jako například beach volejbal, aerobik, hodiny strečinku, atd. Pro milovníky přírody je připravena řada výletů jako např. pozorování delfínů, velryb či želv. Mezi další možnosti odpočinkových aktivit patří rybaření, rafting, potápění a šnorchlování. Nedaleko resortu jsou běžecké dráhy, squashová hřiště a bruslení na ledu.
 
Wellness - SPA:
Lázně CHI Spa jsou ideálním místem pro dopřání si soukromí a luxusu. Lázně jsou složeny z největších lázeňských vil v Muscatu. Můžete se těšit na jedinečnou vodní kúru zvanou CHI Water Oasis. Kúra zahrnuje vodní bazén, parní lázeň, tundra a tropické sprchy, ledovou kašnu a relaxační zónu. Místní lázně jsou ty nejrozsáhlejší a nejuznávanější v Ománu, s 12-ti samostatnými vilami určenými pro nejrůznější kůry.
 
Pro děti:
Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa, Muscat, nabízí příjemnou dovolenou rodinám, a to díky dětskému světu. Děti si mohou hrát v bezpečném, kontrolovaném hotelovém prostředí a rodiče si zatím můžou užívat jeden druhého.
Děti milují hotelové zábavné aktivity jako Loom Band Making, Make a "Minion" a Henna Painting. Hotel také nabízí různé zábavné hry, aby si juniorští hosté užili mnoho zábavy. Kromě toho je každý den promítán animovaný film pro děti. Film se promítán v Cool Zone ve 12:00. Plán aktivit naleznete v týmu Cool Zone. Děti jsou také nadšené z projížděk na velbloudovi či poníkovi.
Cool Zone Kids Club - Tento dětský klub najdete v centru hotelu. Klub nabízí klimatizované vnitřní a venkovní hřiště, samozřejmě pod profesionálním dohledem. Vítány jsou děti do osmi let, děti do čtyř let by měly být doprovázeny dospělou osobou.
Adventure Zone - Adventure Zone je vzrušující místo pro zábavu pro všechny věkové skupiny. Je vybaven řadou modulárních herních oblastí, včetně Over Under Hurdles, Swing Over Net, drop snímků, lezecké stěny, PS3, počítačů s Wi-Fi přístupem a měkkých herních oblastí. Kromě toho poskytují zábavu tři skluzavky, včetně 6,5 m Demon Drop Slide. Adventure Zone se nachází v Al Mazaar Souk vedle vesnice Omani Heritage Village.
Dětský bazén - Dětský bazén se nachází vedle baru u Assira.
Lazy River - Děti si můžou užít cestu mezi hotelem Al Waha a Al Bandar na líné řece, která oba hotely spojuje. Na řece se děti můžou nechat unášet proudem na nafukovacích kruzích.
 
Pláž:
Privátní, 500 metrů dlouhá pí­seč­ná pláž, v soukromém zálivu Barr Al Jissah, přímo před hotelem, mezi horami a tyrkysově zbarveným mořem Ománského zálivu. Neobyčejnou atrakcí resortu je pláž vyhrazená pro kladení vajec mořských želv. Pokud byste na pláži chtěli zažít i nějaké to dobrodružství, můžete vyzkoušet nepřeberné množství vodních sportů - kajak s průhledným dnem, vodní lyžování, flyboarding, wakeboarding či stand up paddle boarding.
 
Ubytování:
Shangri-las Barr Al Jissah Resort & Spa se skládá ze dvou částí Al Waha (Oáza) a Al Bandar (Město). Shangri-La Al Husn Resort & Spa je také přezdíván jako hrad.
 
Pětihvězdičková část Al Waha (Oáza) nabízí celkem 262 pokojů a je ideální pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře či bazény s línou řekou. hotelové části Al Waha jsou jako standardní považovány moderně zařízené pokoje typu Superior (cca 32m2).
 
Pokoj Superior s výhledem na moře (DZM1), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, strana na moře, výhled na moře, cca 32 m2, poslední kompletní rekonstrukce v roce 2014, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, rozvržení takto: 1 ložnice , dětská postýlka: bez poplatku, nutná žádost a rezervace , klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, psací stůl, žehlička, žehlící prkno, konvice na kávu/čaj, minibar: nealkoholické nápoje: pro za poplatek, voda: zdarma, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: v ložnici, satelitní TV, pokojová služba: za poplatek, úklidová služba, sprcha, vana , WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, vysoušeč vlasů, balkon, balkon nebo terasa: s posezením
Pokoj Superior (DZX1), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, v hlavní budově, cca 32 m2, poslední kompletní renovace v roce 2014, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, dispozice: 1 ložnice, dětská postýlka: zdarma, nutná žádost a rezervace, klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, konvice na kávu/čaj, minibar: voda, telefon, Internet: WLAN/ WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v ložnici, pokojová služba: za poplatek, denní tisk: bez poplatku, jazyky: angličtina, sprcha, vana, WC, župan: bez poplatku, pantofle: bez poplatku, fén, balkon s posezením
Propojený rodinný pokoj (FZX1), rodinný pokoj, nekuřácký pokoj, v hlavní budově, cca 64 m2, poslední kompletní renovace 2014, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 2, dispozice: sestává ze 2 dvoulůžkových pokojů se spojovacími dveřmi, dětská postýlka: zdarma, na vyžádání & nutná rezervace, klimatizace: zdarma, individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, kávovar/čajník , varná konvice, minibar: nealkoholické nápoje: za poplatek, voda: zdarma, alkoholické nápoje : za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: bez poplatku, TV: plochá obrazovka, v ložnici, v dětském pokoji, satelitní TV, kabelová TV, DVD přehrávač, Sony Playstation, pokojová služba: za poplatek, úklidová služba, sprcha, samostatná sprcha, vana, WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, 2 koupelny, fén, balkon s posezení, balkon nebo terasa s posezením
Pokoj Executive s výhledem na moře (DZM2), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, strana moře, výhled na moře, cca 45 m2, poslední kompletní rekonstrukce v roce 2014, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, rozvržení takto: kombinované bydlení pokoj/ložnice, dětská postýlka: zdarma, nutná žádost a rezervace, klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, konvice na kávu/čaj, rychlovarná konvice, minibar : nealkoholické nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v ložnici, pokojová služba: za poplatek, sprcha, vana, WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa: s posezením
Apartmá s 1 ložnicí (JSX1), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, výhled na moře, výhled do zahrady, výhled na bazén nebo moře, cca 68 m2, poslední kompletní rekonstrukce v roce 2014, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 2, rozvržení jako následuje: obývací pokoj, 1 ložnice, dětská postýlka: bez poplatku, nutná žádost a rezervace, klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: bez poplatku, pohovka, stůl, žehlička, žehlicí prkno, kávovar Nespresso, káva/ čajník, varná konvice, minibar: nealkoholické nápoje: za poplatek, voda : zdarma, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v obývací části, v ložnice, pokojová služba: za poplatek, úklidová služba, sprcha, samostatná sprcha, vana, WC, župan: bez poplatku, pantofle: bez poplatku, fén, balkon nebo terasa: s posezením
Speciality Suite (SUX1), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, mořská strana, výhled na moře, výhled do zahrady, cca 102 m2, poslední kompletní rekonstrukce v roce 2014, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 2, dispozice: obývací pokoj, 1 ložnice, dětská postýlka: zdarma, na vyžádání a nutná rezervace, klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: bez poplatku, psací stůl, žehlička, žehlící prkno, kuchyně, kávovar Nespresso, káva/čaj kávovar, varná konvice, minibar: nealko nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v obývací části, v ložnice, pokojová služba: za poplatek, úklidová služba, sprcha, samostatná sprcha, vana, WC, samostatné WC, župan: zdarma, Pantofle: bez poplatku, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa: s posezením
 
Tepající srdce resortu, inspirované starým Muscatem, živý pětihvězdičkový Al Bandar (Město) disponuje celkem 198 pokoji s výhledem na bazény či moře. V hotelové části Al Bandar, která je zařízená v tradičním arabském stylu, jsou jako standardní považovány pokoje typu Deluxe (cca 38m2). 
 
Deluxe s výhledem na moře (DZM1), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, mořská strana, výhled na moře, výhled na moře, cca 38 m2, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, rozložení následovně: kombinovaný obývací pokoj/ ložnice, dětská postýlka: zdarma, nutná žádost a rezervace, klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, psací stůl, žehlička, žehlící prkno, konvice na kávu/čaj, rychlovarná konvice, minibar: pro za poplatek, nealko nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v ložnici, satelitní TV, pokojová služba: za poplatek, sprcha, vana, WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, vysoušeč vlasů, Balkon: s posezením
Deluxe (DZX1), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, strana k bazénu, strana do zahrady, výhled na bazén, výhled do zahrady, cca 38 m2, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, rozložení takto: kombinovaný obývací pokoj/ložnice , dětská postýlka: bez poplatku, nutná žádost a rezervace , klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, posezení, psací stůl, žehlička, žehlící prkno, konvice na kávu/čaj, rychlovarná konvice, minibar: pro za poplatek, nealko nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v ložnici, pokojová služba: za poplatek , úklidová služba, sprcha, vana, WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, vysoušeč vlasů, balkon: s posezením
Deluxe Terasa (DZX2), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, strana k bazénu, strana do zahrady, výhled na bazén, výhled do zahrady, cca 38 m2, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, rozložení následovně: kombinovaný obývací pokoj/ ložnice, dětská postýlka: bez poplatku, nutná žádost a rezervace, klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: dlažba, trezor: zdarma, posezení, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, konvice na kávu/čaj, rychlovarná konvice, minibar : za poplatek, nealko nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v ložnici, satelitní TV, pokoj služby: za poplatek, sprcha, vana, WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, vysoušeč vlasů, Terasa: s lehátky, s posezením
Apartmá s 1 ložnicí (SUX1), apartmá, nekuřácký pokoj, strana na moře, výhled na moře, výhled do zahrady, cca 76 m2, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 2, rozložení takto: obývací pokoj, 1 ložnice, dětská postýlka : bez poplatku, nutná žádost a rezervace, Klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: bez poplatku, posezení, pohovka, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, kávovar Nespresso, konvice na kávu/čaj, minibar : nealkoholické nápoje: bez poplatku, voda: bez poplatku, alkoholické nápoje : za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: bez poplatku, TV: plochá obrazovka, v obývací části, v ložnici, satelitní TV, DVD přehrávač, pokojová služba: za poplatek, úklidová služba, sprcha, samostatná sprcha, vana, WC, župan: bez poplatku, pantofle: bez poplatku, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa: s posezením
Premier (DZX3), dvoulůžkový pokoj, nekuřácký pokoj, strana k bazénu, strana do zahrady, výhled na bazén, výhled do zahrady, cca 51 m2, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 1, rozložení takto: kombinovaný obývací pokoj/ložnice , dětská postýlka: bez poplatku, nutná žádost a rezervace , klimatizace: individuálně nastavitelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, posezení, psací stůl, žehlička, žehlící prkno, konvice na kávu/čaj, rychlovarná konvice, minibar: pro za poplatek, nealkoholické nápoje: za poplatek, voda: za poplatek, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: zdarma, TV: plochá obrazovka, v ložnici, satelitní TV, pokojová služba: za poplatek, sprcha, vana, WC, župan: zdarma, pantofle: zdarma, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa: s posezením
Speciality Suite (SUX2), apartmá, nekuřácký pokoj, moře, výhled na moře, výhled do zahrady, cca 114 m2, celkový počet pokojů v tomto typu pokoje: 2, rozložení takto: obývací pokoj, 1 ložnice, dětská postýlka: bez poplatku, nutná žádost a rezervace, klimatizace : individuálně ovladatelná, centrálně ovládaná, podlaha: koberec, trezor: zdarma, posezení, pohovka, psací stůl, žehlička, žehlicí prkno, kávovar Nespresso, kávovar/čajník, varná konvice, minibar : nealkoholické nápoje: zdarma, voda: zdarma, alkoholické nápoje: za poplatek, telefon, Internet: WLAN/WiFi: bez poplatku, TV: plochá obrazovka, v obývací části, v ložnici, satelitní TV, DVD přehrávač, pokojová služba: za poplatek, úklidová služba, sprcha, samostatná sprcha, vana, WC, samostatné WC, župan: bez poplatku, pantofle: bez poplatku, vysoušeč vlasů, balkon: s posezením
 
Stravování:
Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře a obědy formou bufetu nebo výběrem z menu v restauracích á la carte. Pestré pokrmy z různých koutů světa mohou hosté okusit v místních restaurací, které nabízejí italské, jihoamerické, marocké, středomořské a asijské speciality. Jídlo lze objednat i ve vegetariánských variantách. Večerní zábavu zajišťují některé bary s živou hudbou a různými vystoupeními.
 
Platební karty:
AMEX/VISA/EC/MC

Poloha na mapě ?

Video

Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
15. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 334 Kč 46 850 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
15. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
47 840 Kč 45 430 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Fly Dubai
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
15. 04. - 22. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
46 818 Kč 44 460 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
16. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 334 Kč 46 850 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
16. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
47 840 Kč 45 430 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Fly Dubai
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
16. 04. - 23. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
46 818 Kč 44 460 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
16. 04. - 27. 04. 2024 Last minute 12 dní letecky Praha snídaně
57 324 Kč 54 440 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Fly Dubai
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
16. 04. - 28. 04. 2024 Last minute 13 dní letecky Praha snídaně
62 018 Kč 58 900 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
17. 04. - 24. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
46 818 Kč 44 460 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
17. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 334 Kč 46 850 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
17. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
47 840 Kč 45 430 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Fly Dubai
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
18. 04. - 25. 04. 2024 Last minute 8 dní letecky Praha snídaně
46 818 Kč 44 460 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
18. 04. - 26. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
47 840 Kč 45 430 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Fly Dubai
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
18. 04. - 26. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 334 Kč 46 850 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
18. 04. - 27. 04. 2024 Last minute 10 dní letecky Praha snídaně
51 008 Kč 48 440 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Fly Dubai
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
18. 04. - 28. 04. 2024 Last minute 11 dní letecky Praha snídaně
56 313 Kč 53 480 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
19. 04. - 27. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 334 Kč 46 850 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 26. 04. 2024 Last minute 7 dní letecky Praha snídaně
43 650 Kč 41 450 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 28. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 334 Kč 46 850 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 28. 04. 2024 Last minute 9 dní letecky Praha snídaně
49 987 Kč 47 470 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 01. 05. 2024 Last minute 12 dní letecky Praha snídaně
58 850 Kč 55 890 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 01. 05. 2024 Last minute 12 dní letecky Praha snídaně
59 482 Kč 56 490 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 05. 05. 2024 Last minute 16 dní letecky Praha snídaně
71 513 Kč 67 920 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Turkish Airlines
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
20. 04. - 05. 05. 2024 Last minute 16 dní letecky Praha snídaně
72 145 Kč 68 520 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
21. 04. - 26. 04. 2024 Last minute 6 dní letecky Praha snídaně
40 471 Kč 38 430 Kč -5% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně.. Celý popisek
Stručná poloha: Muscat cca 45 minut jízdy od letiště .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, Superior pokoj Al Waha, snídaně, let s Emirates
Pokoj: W1/2+1SP - Al Waha superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Stručná poloha:
Muscat
cca 45 minut jízdy od letiště
u privátní 600 m dlouhé písečné pláže

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha - Muscat - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
komplexní cestovní pojištění, vstupní vízum po příletu na letišti - OMR 5/osoba (do 10 dní pobytu) nebo 20 OMR/osoba (nad 10 dní pobytu).
V současné chvíli je Česká republika na seznamu zemí, jejichž občané obdrží 14 denní vízum na letišti zcela zdarma.
Cestující ze zemí označených G1 (nyní i ČR) obdrží víza zdarma při příletu do země (pobyt na max. 14 dní).

Poznámka:
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.
Exotické zájezdy na míru
Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Další používané názvy

 • Al Waha, Shangri-La Barr Al Jissah Resort and Spa
 • Hotel Shangri La Barr Al Jissah - Al Bandar
 • Hotel Shangri La Barr Al Jissah - Al Waha
 • Hotel Shangri-La Al Waha & Al Bandar
 • Omán - Muscat-Shangri-La Barr Al Jissah Resort & SPA - Al Bandar
 • Omán - Muscat-Shangri-La Barr Al Jissah Resort & SPA - Al Waha, Muscat
 • SHANGRI LA RESORT AL WAHA
 • Shangri-La Al Waha
 • Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha
 • Shangri-La Barr Al Jissah Resort & SPA - Al Waha
 • Shangri-la Barr Al Jissah Resort & Spa Al Waha
 • Shangri-La Barr Al Jissah Resort And Spa
 • SHANGRI-LA's BAR AL JISSAH RESORT & SPA
 • Shangri-Las Barr - Al Bandar
 • Shangri-Las Barr - Al Waha Hotel
 • SHANGRI-LA'S BARR AL JISSAH AL BANDAR
 • Shangri-la''s Barr Al Jissah Resort
 • Shangri-la''s Barr Al Jissah Resort & Spa
 • Shangri-La's Barr Al Jissah Resort & Spa
 • Shangri-La\'s Barr Al Jissah Resort & Spa
 • Shangri-La's Barr Al Jissah Resort And Spa

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
 • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko