Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Panama - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Panamy? Naše poznávací zájezdy do této středoamerické destinace vás zavedou do krásného a rozmanitého prostředí, kde budete moci objevit fascinující přírodu, bohatou historii a kulturu této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat deštné pralesy, pláže s bílým pískem a národní parky, kde žijí mnohé druhy exotických živočichů. Panama, oficiálně... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Panamy? Naše poznávací zájezdy do této středoamerické destinace vás zavedou do krásného a rozmanitého prostředí, kde budete moci objevit fascinující přírodu, bohatou historii a kulturu této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat deštné pralesy, pláže s bílým pískem a národní parky, kde žijí mnohé druhy exotických živočichů.

Panama, oficiálně známá jako Republika Panama, je nádherná země nacházející se v jižním Středním Americe. Tato země má bohatou historii spojenou s panamským průplavem, úchvatnou přírodu a různorodou kulturu.

Hlavním městem Panamy je Panama City, které je ekonomickým a kulturním centrem země. Panama City se vyznačuje moderní architekturou, ale zachovává také historické památky, jako je staré město Casco Viejo s úzkými uličkami, koloniálními budovami a katedrálou.

Největší atrakcí Panamy je Panamský průplav, který spojuje Atlantský a Tichý oceán. Průplav byl důležitým inženýrským projektem a je důležitou námořní cestou pro obchodní lodě. Turisté mohou sledovat průchod lodí průplavem a navštívit průplavové muzeum, které prezentuje jeho historii.

Přírodní scenérie Panamy zahrnuje nádhernou džungli, pláže na obou oceánech, sopky a deštné pralesy. Jedním z nejkrásnějších míst je Archipelág Bocas del Toro na karibské straně Panamy, kde můžete objevovat korálové útesy, pláže a mnoho druhů zvířat a ptáků.

Kulturní scéna Panamy je různorodá a zahrnuje vlivy španělské, africké, indiánské a karibské kultury. Místní kultura se odráží v hudbě, tanci, kuchyni a tradičních festivalech. Jedním z nejvýraznějších kulturních prvků je salsa tanec, který je oblíbený po celé zemi.

Historie Panamy sahá až do dobytí španělskými dobyvateli a koloniální éry, kdy byla důležitým obchodním centrem. Panamská nezávislost na Španělsku byla vyhlášena v roce 1821. Panamský průplav byl postaven pod vedením Spojených států a otevřen v roce 1914.

Panamská kuchyně zahrnuje mořské plody, rýžové pokrmy, banány, a tropické ovoce. Tradiční pokrmy zahrnují ceviche (rybí salát), sancocho (sopova polévka) a plátanos (smažené banány).

Pro turisty, kteří hledají kombinaci kultury, historie a přírody, je Panama skvělou destinací. Země nabízí možnosti pro průzkum průplavu, trekking v deštných pralesích, plážové aktivity a poznávání bohaté kultury. Panama je zemí, kde se setkávají stará a nová, a kde můžete objevovat jedinečné scenérie a tradiční zvyky.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko