Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Polsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Polska? Naše poznávací zájezdy do této středoevropské země vás zavedou do krásných historických měst, národních parků a bohaté kultury této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Varšava, Krakov, nebo Gdaňsk, která nabízejí rozmanité památky, včetně nádherných kostelů a hradů. Polsko, oficiálně známé jako... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Polska? Naše poznávací zájezdy do této středoevropské země vás zavedou do krásných historických měst, národních parků a bohaté kultury této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Varšava, Krakov, nebo Gdaňsk, která nabízejí rozmanité památky, včetně nádherných kostelů a hradů.

Polsko, oficiálně známé jako Rzeczpospolita Polska, je středoevropskou zemí, která má bohatou historii, rozmanitou kulturu a nádhernou krajinu. Leží na křižovatce Evropy a bylo svědkem mnoha dějinných událostí.

Hlavním městem Polska je Varšava, která je také největším městem a ekonomickým centrem země. Varšava má moderní architekturu, ale také historické památky, jako je Královský palác na zámku, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Polsko je známé svými krásnými krajinami, zahrnujícími pohoří Karpaty, rozsáhlé lesy a tisíce jezer. Tato země je rájem pro milovníky přírody, kteří mohou objevovat krásy Tatr, Bialowieza lesa a Mazurských jezer.

Kulturní scéna Polska je bohatá a zahrnuje bohatství tradičních hodnot, umění a kultury. Země má slavnou hudební tradici, včetně hudebního skladatele Fryderyka Chopina, a je známá svými tradičními tanci, jako je polka a oberek.

Historie Polska je plná významných událostí, včetně středověkého království, unie s Litvou, válek, rozdělení a obnovy nezávislosti. Polsko sehrálo klíčovou roli v evropských dějinách, zejména během bitvy u Grunwaldu a druhé světové války.

Polská kuchyně je chutná a rozmanitá, zahrnuje pokrmy, jako je pierogi (náplňové knedlíky), bigos (zelný pokrm) a kielbasa (klobása). Polsko je také známé svými dezerty, jako je makový zákusek a pączki (těstoviny plněné marmeládou).

Pro turisty, kteří hledají historii, kulturu a přírodu, je Polsko skvělou destinací. Země nabízí možnosti pro návštěvu historických měst, hradů a památek, prozkoumání přírodních krás a poznání bohatého kulturního dědictví. Polsko je zemí, kde se spojuje minulost a přítomnost, což nabízí turistům jedinečné zážitky a objevy.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko