Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portoriko - Rio Grande - informace

Hledáte zájezd do Rio Grande? Tato nádherná oblast na východním pobřeží Porto Rica je známá svými tropickými deštnými lesy, překrásnými plážemi a příležitostmi k dobrodružství. Rio Grande je ideálním místem pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a relaxaci na pláži. Můžete prozkoumat El Yunque, jediný deštný prales v národním parku USA, podnikat horské túry, šnorchlovat nebo surfovat na... Celý popis

Hledáte zájezd do Rio Grande? Tato nádherná oblast na východním pobřeží Porto Rica je známá svými tropickými deštnými lesy, překrásnými plážemi a příležitostmi k dobrodružství. Rio Grande je ideálním místem pro ty, kteří touží po spojení s přírodou a relaxaci na pláži. Můžete prozkoumat El Yunque, jediný deštný prales v národním parku USA, podnikat horské túry, šnorchlovat nebo surfovat na pláži Luquillo a ochutnat tradiční portorickou kuchyni v místních restauracích.

 

Rio Grande je město na východním pobřeží Portorika a nachází se nedaleko národního parku El Yunque, což je jediný deštný prales v systému národních parků Spojených států. Toto malebné město je známé svými krásnými plážemi, přírodními scenériemi a možnostmi pro dobrodružství v přírodě.

Národní park El Yunque je jedním z hlavních lákadel Rio Grande a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat tropický prales, vodopády a pozorovat zvířata. Turisté zde mohou podniknout pěší túry, objevovat přírodní bazény a vodopády, a užívat si nádherné výhledy na okolní krajinu.

Město Rio Grande je také známé svými krásnými plážemi, jako je Playa Luquillo, která je ideálním místem pro slunění, koupání a vodní sporty. Pláže v okolí nabízejí výborné podmínky pro surfování, šnorchlování a potápění.

Rio Grande je také domovem několika golfových hřišť, což činí město oblíbeným cílem pro milovníky tohoto sportu. Místní kuchyně nabízí pestrou směsici portorických a karibských pokrmů, včetně místních specialit, jako je mofongo (připravený z banánů a dušeného masa) a plátanos maduros (smažené sladké banány).

Celkově je Rio Grande krásným městem, které nabízí návštěvníkům možnost spojit přírodní krásy deštného pralesa, krásné pláže a adrenalinové sporty v přírodě. Je to ideální místo pro dovolenou v Portoriku pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a relaxaci na pláži.

Mapa Rio Grande - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko