Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portugalsko - Algarve - informace

Hledáte zájezd do nádherného regionu Algarve, kde se můžete ponořit do krásy jemných pláží, úchvatných skalnatých útesů a bohaté historie? Naše zájezdy do Algarve vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto regionu a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Algarve, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do... Celý popis

Hledáte zájezd do nádherného regionu Algarve, kde se můžete ponořit do krásy jemných pláží, úchvatných skalnatých útesů a bohaté historie? Naše zájezdy do Algarve vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto regionu a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Algarve, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Algarve a zažijte dobrodružství svého života.

Algarve je nádherný region na jižním pobřeží Portugalska a jedna z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. Tento region je známý svými krásnými plážemi, teplým středomořským klimatem, půvabnými vesnicemi a bohatou historií.

Hlavním lákadlem Algarve jsou jeho nádherné pláže. Region nabízí nekonečné pobřeží s písečnými plážemi, skalnatými útesy a úžasnými jeskyněmi. Teplé a slunné počasí Algarve je ideální pro slunění, koupání a vodní sporty, jako je surfování a šnorchlování. Pláže jsou čisté, a moře je azurové.

Místní kultura a atmosféra Algarve jsou pohostinné a přátelské. Můžete ochutnat tradiční portugalskou kuchyni v místních restauracích a ochutnat čerstvé ryby, mořské plody, kvalitní olivový olej a víno. Region je také známý svými trhy, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a řemeslné výrobky.

Algarve nabízí různé možnosti ubytování, včetně luxusních letovisek, hotelů, apartmánů a tradičních penzionů. Hosté mohou očekávat prvotřídní služby a pohodlí.

Mimo plážové aktivity můžete prozkoumat okolní přírodu a historické památky. Algarve má také mnoho golfových hřišť a nádherných pěších tras. Můžete navštívit historická města, jako je Faro, Lagos a Tavira, a objevovat památky, jako jsou hrad Sagres a pevnost Silves.

Algarve je ideálním místem pro dovolenou na pláži, dobrodružství a objevování portugalské kultury. Toto místo nabízí nádherné pláže, bohatou historii a krásnou přírodu. Je to skvělá destinace pro ty, kteří hledají relaxaci a zážitky v nádherném prostředí.

Mapa Algarve - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko