Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portugalsko - Lisabon - informace

Hledáte zájezd do Lisabonu, kde se můžete ponořit do bohaté historie, architektury a vychutnat si jedinečnou atmosféru? Naše zájezdy do Lisabonu vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto města a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Lisabonu, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Lisabonu a zažijte... Celý popis

Hledáte zájezd do Lisabonu, kde se můžete ponořit do bohaté historie, architektury a vychutnat si jedinečnou atmosféru? Naše zájezdy do Lisabonu vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto města a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Lisabonu, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Lisabonu a zažijte dobrodružství svého života.

Lisabon, hlavní město Portugalska, je nádherné a historické město ležící na břehu řeky Tejo. Tato jedinečná metropole je známá svým půvabem, bohatou historií, úchvatnou architekturou a výjimečnou kulturou. Lisabon je také jedním z nejstarších měst v Západní Evropě.

Historické centrum Lisabonu, nazývané též Baixa, je plné úzkých uliček, náměstí a historických budov s krásnými dlaždicovými fasádami. Můžete navštívit náměstí Rossio, které je jedním z hlavních centrálních bodů města, a projít se po nákupní ulici Rua Augusta. Nedaleko je také Praça do Comércio, krásné náměstí s výhledem na řeku Tejo.

Jednou z nejvýraznějších památek v Lisabonu je výrazný výtah Santa Justa, který nabízí úchvatný výhled na město. Most 25. dubna je další ikonickou strukturou, která překlenuje řeku Tejo a spojuje centrální Lisabon s okolními oblastmi. Můžete si také prohlédnout slavný hrad Castelo de São Jorge, který stojí na kopci a nabízí panoramatické výhledy na město.

Lisabon je známý svou tramvajovou dopravou, zejména historickými tramvaji číslo 28, které projíždějí úzkými ulicemi města a zajišťují zážitek z prohlídky města.

Místní kuchyně je dalším vrcholem Lisabonu. Můžete ochutnat tradiční portugalská jídla, jako je bacalhau (solička), pastéis de nata (sladký pečený krémový dezert) a frango piri-piri (kurčecí maso s pikantní omáčkou).

Lisabon nabízí také mnoho možností pro kulturní zážitky, včetně návštěvy muzeí, galerií a historických čtvrtí. Můžete si poslechnout tradiční fado hudbu v místních klubech a restauracích.

Celkově je Lisabon jedinečným městem, které kombinuje bohatou historii s moderním životním stylem. Je ideálním místem pro dovolenou, prozkoumání kultury a relaxaci na krásných plážích v okolí města.

Mapa Lisabon - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko