Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portugalsko - Peniche - informace

Hledáte zájezd do malebného města Peniche, které je známé svými krásnými plážemi, surfovými podmínkami a fascinující historií? Naše zájezdy do Peniche vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu této destinace a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Peniche, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Peniche a... Celý popis

Hledáte zájezd do malebného města Peniche, které je známé svými krásnými plážemi, surfovými podmínkami a fascinující historií? Naše zájezdy do Peniche vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu této destinace a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů do Peniche, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Peniche a zažijte dobrodružství svého života.

Peniche je malebné přímořské město nacházející se na západním pobřeží Portugalska. Tato oblast je známá svými krásnými plážemi, surfováním, rybářstvím a bohatou historií. Peniche se nachází na poloostrově, který je obklopený Atlantským oceánem, a nabízí nádherné výhledy a mnoho aktivit pro návštěvníky.

Pláže v Peniche jsou jedním z hlavních lákadel této destinace. Pláž Praia do Baleal je známá svými dokonalými podmínkami pro surfování a kiteboarding. Místní surfové školy nabízí lekce pro začátečníky i pokročilé. Další populární pláží je Praia dos Supertubos, kde se koná každoroční závod v surfování. Kromě surfování můžete relaxovat na pláži, plavat nebo si užít krásné západy slunce.

Historické centrum Peniche je také zajímavé pro návštěvníky. Můžete navštívit pevnost Fortaleza de Peniche, která sloužila jako vězení během diktatury v Portugalsku. Dnes je v pevnosti muzeum a kulturní centrum. Procházka úzkými uličkami v historickém centru vás zavede k tradičním portugalským domům, restauracím a kavárnám.

Místní rybářská kultura je v Peniche stále živá. Můžete navštívit rybí trh, kde místní rybáři prodávají čerstvé ryby a mořské plody. Ochutnat některé z těchto pochoutek v místních restauracích je nepopsatelný zážitek.

Peniche je také výchozím bodem pro výlety na Berlengas, skupinu krásných ostrovů nacházejících se v blízkosti. Ostrov Berlenga Grande je národním parkem a nabízí možnosti pro pěší turistiku, šnorchlování a pozorování ptáků.

Celkově je Peniche ideálním místem pro dovolenou pro surfaře, milovníky přírody a ty, kteří hledají relaxaci na pláži. Toto místo kombinuje krásné pláže, historii a autentickou portugalskou atmosféru. Je to skvělá destinace pro aktivní dovolenou na pobřeží Atlantského oceánu.

Mapa Peniche - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko