Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portugalsko - Porto Santo - informace

Hledáte zájezd na krásný portugalský ostrov Porto Santo, kde se můžete ponořit do poklidného ráje s nádhernými plážemi a teplým Atlantským oceánem? Naše zájezdy na Porto Santo vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto ostrova a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na Porto Santo, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný portugalský ostrov Porto Santo, kde se můžete ponořit do poklidného ráje s nádhernými plážemi a teplým Atlantským oceánem? Naše zájezdy na Porto Santo vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu tohoto ostrova a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na Porto Santo, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Porto Santo a zažijte dobrodružství svého života.

Porto Santo je nádherný ostrov, který patří k portugalskému autonomnímu regionu Madeira. Ostrov Porto Santo je známý svými krásnými plážemi, klidnou atmosférou a krásným přírodním prostředím. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek na pobřeží Atlantského oceánu.

Pláže na Porto Santo jsou bezpochyby jedním z hlavních lákadel tohoto ostrova. Pláže jsou pokryté jemným zlatým pískem a rozkládají se na mnoha kilometrech. Voda je průzračná a teplá, což činí Porto Santo ideálním místem pro plavání a slunění. Nejznámější pláží je Praia do Porto Santo, která se táhne podél celého hlavního města Vila Baleira. Kromě slunění a koupání můžete provozovat vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění.

Ostrov Porto Santo nabízí také několik přírodních zajímavostí, jako je krásné pohoří a skalnaté útesy. Můžete se vydat na procházky v přírodě a objevovat úchvatné výhledy na oceán.

Vila Baleira, hlavní město Porto Santo, je malebné a má přátelskou atmosféru. Můžete navštívit muzeum Casa Colombo, které se věnuje dobyvateli Kryštofu Kolumbovi, který žil na Porto Santo. Město má také několik restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční portugalská jídla a místní speciality.

Ostrov Porto Santo je ideálním místem pro dovolenou, pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na krásných plážích. Je to místo pro odpočinek, prozkoumání přírody a ochutnání místního pokrmu. Porto Santo nabízí jedinečný únik od každodenního shonu a je ideální pro romantickou dovolenou nebo rodinný výlet.

Mapa Porto Santo - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko