Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Portugalsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Portugalska? Naše poznávací zájezdy do této krásné evropské destinace vás zavedou do historických měst, úchvatných pobřeží a bohaté kultury této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Lisabon, Porto a Évora, která nabízejí rozmanité památky, včetně starobylých kostelů, hradů a klášterů. Portugalsko, oficiálně známé... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Portugalska? Naše poznávací zájezdy do této krásné evropské destinace vás zavedou do historických měst, úchvatných pobřeží a bohaté kultury této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Lisabon, Porto a Évora, která nabízejí rozmanité památky, včetně starobylých kostelů, hradů a klášterů.

Portugalsko, oficiálně známé jako Portugalská republika, je země nacházející se na západním pobřeží Evropy. Tato země má bohatou historii, krásnou přírodu a bohatou kulturu.

Hlavním městem Portugalska je Lisabon, který je také největším městem a ekonomickým centrem země. Lisabon je znám svými kopcovitými ulicemi, historickými čtvrtěmi, jako je Alfama, a nádhernými výhledy z vyhlídkových míst.

Portugalsko je známé svými úchvatnými plážemi, které se táhnou podél pobřeží Atlantského oceánu. Region Algarve je oblíbenou destinací pro milovníky slunce a pláží, nabízí nádherné skalnaté pobřeží, azurové vody a kvalitní golfové hřiště.

Kulturní scéna Portugalska je rozmanitá a zahrnuje vlivy z různých částí světa. Země má tradiční hudbu fado, která vypráví hrdinské příběhy a vyjadřuje národní hrdost. Portugalsko je také známé svými tradičními tanci, jako je rancho a vira.

Historie Portugalska sahá až do dobytí Římany a později Maurů. Země byla významným koloniálním impériem, které ovládalo území po celém světě, včetně Brazílie, Angoly a Mozambiku. Portugalsko bylo také centrem objevitelských cest v 15. a 16. století.

Portugalská kuchyně je vynikající a známá svými čerstvými mořskými plody, vínem, sýry a dezerty. Tradiční pokrmy zahrnují bacalhau (sušené třísky), pastéis de nata (krémové dezerty) a sardinhas assadas (grilované sardinky).

Pro turisty, kteří hledají kombinaci kultury, přírody a gastronomie, je Portugalsko ideální destinací. Země nabízí možnosti pro návštěvu historických památek, procházky po malebných uličkách, ochutnání vynikajícího vína a strávení času na krásných plážích. Portugalsko je zemí, kde se setkává stará a moderní, což nabízí turistům pestrý a zajímavý zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko