Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rakousko - Horní Rakousko - informace

Hledáte zájezd do Horního Rakouska? Tato rakouská spolková země je známá svými malebnými horami, jezery a historickými městy. Horní Rakousko je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásu alpské krajiny a historického dědictví. Můžete si užít horské túry a lyžování v zimním období, procházky kolem jezer, jako je Hallstätter See, a navštívit historická města, jako je Linec s jeho... Celý popis

Hledáte zájezd do Horního Rakouska? Tato rakouská spolková země je známá svými malebnými horami, jezery a historickými městy. Horní Rakousko je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásu alpské krajiny a historického dědictví. Můžete si užít horské túry a lyžování v zimním období, procházky kolem jezer, jako je Hallstätter See, a navštívit historická města, jako je Linec s jeho gotickou katedrálou. Tato destinace je také známá svými tradičními festivaly a kulturními událostmi, což přináší dovolenou prvky kulturního obohacení.

 

Horní Rakousko je jedním ze spolkových zemí Rakouska a nachází se v severní části země. Tato oblast je bohatá na krásnou krajinu, historii a kulturu. Horní Rakousko je známé svými malebnými horami, jezery a historickými městy, a nabízí návštěvníkům širokou škálu aktivit a zážitků.

Jedním z hlavních lákadel Horního Rakouska je jeho nádherná příroda. Alpy dominují krajině a nabízí možnosti pro horskou turistiku, horolezectví a lyžování. Zimní střediska jako Dachstein West, Hinterstoder a Wurzeralm jsou ideálními místy pro lyžování a snowboarding.

Region je také bohatý na jezera, jako je jezero Wolfgangsee a jezero Hallstättersee, která nabízí možnosti pro vodní sporty, rybaření a relaxaci u vody.

Horní Rakousko má také bohatou historii a kulturu. Linz, hlavní město této spolkové země, je známé svými muzei, galeriemi a historickými památkami. Historická města jako Hallstatt, Steyr a Gmunden nabízejí pohled do minulosti s jejich zachovalými starobylými budovami a malebnými uličkami.

Kulturní scéna v Horním Rakousku je bohatá a nabízí návštěvníkům možnost navštívit koncerty, divadelní představení a další kulturní akce.

Horní Rakousko je také známé svými tradičními jídly, jako je schnitzel a knödel, které můžete ochutnat v místních restauracích a hospůdkách.

Celkově je Horní Rakousko krásnou a pestrým regionem, který nabízí návštěvníkům mnoho možností pro dovolenou v přírodě, objevování historie a kultury a prožití zimních sportů. Je to místo, které přitahuje jak milovníky outdoorových aktivit, tak i ty, kteří hledají kulturní zážitky a relaxaci.

Mapa Horní Rakousko - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko