Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rakousko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Rakouska? Naše poznávací zájezdy do této alpské destinace vás zavedou do nádherné přírody, historických měst a bohaté kultury této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat impozantní Alpy, malebná jezera, a historická města, jako je Vídeň, Salcburk, a Innsbruck. Rakousko, oficiálně známé jako Rakouská republika, je krásná středoevropská země,... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Rakouska? Naše poznávací zájezdy do této alpské destinace vás zavedou do nádherné přírody, historických měst a bohaté kultury této země. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat impozantní Alpy, malebná jezera, a historická města, jako je Vídeň, Salcburk, a Innsbruck.

Rakousko, oficiálně známé jako Rakouská republika, je krásná středoevropská země, která nabízí směsici úchvatné přírody, kulturního bohatství a historických památek. Země je známá svými horskými krajinami, klidnými jezery a elegantními městy.

Hlavním městem Rakouska je Vídeň, která je také největším městem a kulturním centrem země. Vídeň je známá svou bohatou hudební tradicí, včetně slavných hudebních skladatelů, jako byl Wolfgang Amadeus Mozart. Město nabízí mnoho muzeí, paláců a historických památek, jako je Hofburg a Schönbrunn.

Rakousko je známé svými horskými oblastmi, zahrnujícími Alpy, kde turisté mohou lyžovat, turistika, a užívat si krásné výhledy. Tyrolská oblast je oblíbenou destinací pro zimní sporty a horolezectví. Rakousko má také klidná jezera, jako je jezero Wolfgangsee, která nabízejí relaxaci a vodní sporty.

Kulturní scéna Rakouska je bohatá a zahrnuje slavnou operu, vážnou hudbu a tradiční folklór. Země je také známá svými tradičními tanci, jako je polka a vals. Každoročně se konají různé hudební a kulturní festivaly.

Historie Rakouska je bohatá a zahrnuje období Habsburské monarchie, kdy bylo Rakousko mocným evropským státem. Země byla také známým centrem vědeckého a kulturního rozvoje, což se odráží v mnoha historických památkách.

Rakouská kuchyně zahrnuje tradiční pokrmy, jako je Wiener Schnitzel (císařský řízek), Sachertorte (čokoládový dort) a Kaiserschmarrn (kaisersmar). Rakousko je také známé svými vynikajícími víny a piva.

Pro turisty, kteří hledají přírodu, kulturu a historii, je Rakousko ideální destinací. Země nabízí možnosti pro horolezectví v Alpách, návštěvu historických památek, ochutnání tradičních pokrmů a užívání si pohody u jezer. Rakousko je zemí, kde se setkávají krásné přírodní scenérie a kulturní bohatství, což z něj činí jednu z nejžádanějších turistických destinací ve střední Evropě.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko