Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rakousko - Vorarlbersko - informace

Hledáte zájezd do Vorarlberska? Tato rakouská spolková země je známá svými krásnými horskými scenériemi, lyžařskými středisky a tradičními horskými vesnicemi. Vorarlbersko je ideálním místem pro milovníky hor a zimního sportu. Můžete si užít lyžování na svazích Alp, snowboarding a běžecké lyžování v zimním období, a horské túry, cyklistiku a paragliding v letních měsících. Tato destinace je... Celý popis

Hledáte zájezd do Vorarlberska? Tato rakouská spolková země je známá svými krásnými horskými scenériemi, lyžařskými středisky a tradičními horskými vesnicemi. Vorarlbersko je ideálním místem pro milovníky hor a zimního sportu. Můžete si užít lyžování na svazích Alp, snowboarding a běžecké lyžování v zimním období, a horské túry, cyklistiku a paragliding v letních měsících. Tato destinace je také známá svými tradičními alpskými vesnicemi a regionální kuchyní, což přináší dovolenou plnou dobrodružství a gastronomických zážitků.

Vorarlbersko je jednou ze spolkových zemí Rakouska a nachází se v jeho západní části. Tato oblast je známá svými alpskými krajinami, horskými vesnicemi a bohatou kulturou. Vorarlbersko je oblíbeným cílem pro milovníky horských sportů a turisty hledající klid a krásnou přírodu.

Hlavním rysem Vorarlberska jsou jeho majestátní hory a horská pohoří. Tato oblast nabízí skvělé možnosti pro turistiku, horskou cyklistiku a horolezectví. Zimní sporty jsou také velmi populární, a to díky řadě lyžařských středisek, jako je Lech, Zürs a St. Anton am Arlberg, která nabízejí výborné podmínky pro lyžování a snowboarding.

Vorarlbersko je známé svými malebnými horskými vesnicemi a tradicemi. Tyrolská kultura a tradiční zvyky jsou stále živé a můžete se zde setkat s místními řemeslníky a umělci. Oblast je také známá svými tradičními hudbou, tancem a kulinářskými poklady, jako je kaaspressknödel (sýrové knedlíky) a kaiserschmarrn (řezanec).

Město Bregenz, které leží u břehů Bodamského jezera, je hlavním městem Vorarlberska a nabízí kulturní atrakce, jako je festival Bregenzer Festspiele, který se koná na plovoucím jevišti.

Celkově je Vorarlbersko krásným regionem, který nabízí návštěvníkům možnost zažít alpskou atmosféru, relaxovat v nádherné přírodě a objevovat tradiční rakouskou kulturu. Je to místo, které přitahuje milovníky hor, turisty a ty, kteří hledají klidnou a autentickou dovolenou ve střední Evropě.

Mapa Vorarlbersko - poloha lokalit ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko