Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Andros - informace

Hledáte zájezd na Andros? Tento krásný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými nádhernými plážemi, tradicemi a kulturním dědictvím. Andros je ideálním místem pro odpočinek na pláži, procházky v malých rybářských vesnicích a prozkoumání historických památek, včetně antických chrámů a muzeí. Můžete si také vychutnat místní kulinářské speciality a tradiční řeckou kuchyni. Andros je jeden z... Celý popis

Hledáte zájezd na Andros? Tento krásný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými nádhernými plážemi, tradicemi a kulturním dědictvím. Andros je ideálním místem pro odpočinek na pláži, procházky v malých rybářských vesnicích a prozkoumání historických památek, včetně antických chrámů a muzeí. Můžete si také vychutnat místní kulinářské speciality a tradiční řeckou kuchyni.

Andros je jeden z řeckých ostrovů v souostroví Kyklady, nacházející se v Egejském moři. Tento ostrov je známý svou nádhernou přírodou, krásnými plážemi, tradičními vesnicemi a kulturním dědictvím. Andros je ideálním místem pro turisty hledajícími kombinaci relaxace, dobrodružství a kultury.

Hlavním lákadlem Andros je jeho příroda a pláže. Ostrov nabízí mnoho písčitých pláží s průzračným mořem, které jsou ideální pro koupání, opalování a vodní sporty. Mezi nejznámější pláže patří Batsi Beach, Golden Beach a Chrissi Ammos. Pláže na ostrově jsou často obklopeny malebnými skalami a útesy, což dodává krajině nádherný vzhled.

Andros je také bohatý na kulturní dědictví. Město Chora, hlavní město ostrova, je známé pro svou tradiční architekturu, úzké uličky a venkovní schodiště. Zde najdete muzeum, které mapuje historii ostrova a umělecké díla vytvořená místními umělci.

Ostrov Andros je také známý svými starověkými památkami, včetně starověkých chrámů a archeologických nalezišť. Mezi nejznámější patří Zevsova výzdoba v Andri, která je považována za jednu z nejlepších sochařských děl antického Řecka.

Mimo to je Andros ideálním místem pro pěší turistiku a prozkoumávání přírody. Ostrov nabízí mnoho turistických tras a stezek, které vás provedou krásnou krajinou, včetně hor a kaňonů.

Celkově je Andros krásnou destinací pro turisty, kteří hledají relaxaci, dobrodružství a kulturní zážitky. Je to místo, kde se setkávají krásy Kyklad, historie a pohostinnost řeckého ostrovního života.

Mapa Andros - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko