Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Erikousa - informace

Hledáte zájezd na Erikousu? Tato malá řecká ostrovní destinace se nachází v Jónském moři a nabízí nádherné pláže, klid a autentickou atmosféru. Erikousa je ideálním místem pro odpočinek na opuštěných plážích, šnorchlování v průzračném moři a procházky v malebných vesnicích. Můžete ochutnat tradiční řeckou kuchyni v místních tavernamech a prozkoumat krásné přírodní scenérie ostrova. Erikousa je... Celý popis

Hledáte zájezd na Erikousu? Tato malá řecká ostrovní destinace se nachází v Jónském moři a nabízí nádherné pláže, klid a autentickou atmosféru. Erikousa je ideálním místem pro odpočinek na opuštěných plážích, šnorchlování v průzračném moři a procházky v malebných vesnicích. Můžete ochutnat tradiční řeckou kuchyni v místních tavernamech a prozkoumat krásné přírodní scenérie ostrova.

Erikousa je malý řecký ostrov nacházející se na severozápadě Řecka v Jónském moři. Tento ostrov je jedním z tří obydlených ostrovů v souostroví Diapontské ostrovy, které zahrnují Erikousu, Mathraki a Othoni. Erikousa je známá pro svou krásnou přírodu, klidnou atmosféru a písečné pláže, což ji činí ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Hlavním lákadlem Erikousy jsou její pláže. Ostrov nabízí několik písečných pláží s průzračným mořem, což je ideální pro koupání, opalování a vodní sporty. Mezi nejznámější pláže patří Megalo Ammos, Foros a Kamini.

Erikousa je také známá pro svou malebnou krajinu a bohatou vegetaci. Ostrov je obklopen olivovými háji a vinicemi, což dává této destinaci autentický řecký charakter. Turisté mohou prozkoumávat peší stezky a vydejte se na túry po ostrově, což je skvělý způsob, jak objevit jeho krásu.

Obyvatelé Erikousy jsou vstřícní a přívětiví, a můžete ochutnat tradiční řeckou kuchyni v místních taverenách a kavárnách. Mnoho restaurací nabízí čerstvé ryby a mořské plody, stejně jako další tradiční pokrmy.

Ostrov Erikousa nabízí klidnou atmosféru, která je ideální pro odpočinek a únik od každodenního shonu. Je to místo, kde se můžete ponořit do krásné přírody, užít si slunce a moře a zažít tradiční řeckou pohostinnost.

Mapa Erikousa - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko