Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Evia - informace

Hledáte zájezd na Évii? Tento druhý největší řecký ostrov v Egejském moři nabízí nádherné pláže, horské scenérie a historické památky. Évia je ideálním místem pro milovníky přírody, dobrodruhy a zájemce o řeckou historii. Můžete si užít opalování na plážích, pěší túry v pohořích a návštěvu antických archeologických nalezišť. Tato destinace je také známá pro své tradiční vesnice a kláštery,... Celý popis

Hledáte zájezd na Évii? Tento druhý největší řecký ostrov v Egejském moři nabízí nádherné pláže, horské scenérie a historické památky. Évia je ideálním místem pro milovníky přírody, dobrodruhy a zájemce o řeckou historii. Můžete si užít opalování na plážích, pěší túry v pohořích a návštěvu antických archeologických nalezišť. Tato destinace je také známá pro své tradiční vesnice a kláštery, které odrážejí bohatou řeckou kulturu.

Evia, známý také jako Euboia, je druhý největší řecký ostrov, nacházející se v Egejském moři nedaleko pevninského Řecka. Tento ostrov má mnoho lákadel pro návštěvníky, včetně krásných pláží, horské krajiny, antických památek a tradičního řeckého venkovského života.

Jedním z hlavních lákadel Evie jsou její pláže. Ostrov nabízí různé druhy pláží, včetně písčitých pláží s průzračným mořem, které jsou ideální pro koupání a slunění. Mezi nejznámější pláže patří Pefki, Rovies a Amarynthos.

Evia je také známá svou horskou krajinou a přírodními krásami. Zdejší hory nabízejí skvělé příležitosti k pěší turistice, horolezectví a průzkumu divoké přírody. Návštěvníci mohou objevovat krásné kaňony, vodopády a historické vesnice na úpatí hor.

Ostrov má bohatou historii a mnoho antických památek. Můžete navštívit antické město Eretria a starověký chrám v Amarynthos. Ve městě Chalkida, které je hlavním městem Evie, najdete historické památky, jako je most Evripus, který odděluje Eviu od pevninského Řecka.

Evia je také známá pro svou tradiční řeckou kuchyni. Místní tavereny a restaurace nabízí čerstvé ryby a mořské plody, stejně jako další tradiční pokrmy. Na ostrově se také vyrábí výborné olivové oleje a vína.

Celkově je Evia atraktivní destinací pro návštěvníky, kteří hledají kombinaci pláží, přírody, historie a tradičního řeckého venkovského života. Je to místo, kde se setkávají krásy Egejského moře, antické dějiny a bohatá kultura.

Mapa Evia - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko