Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Ios - informace

Hledáte zájezd na Ios? Tento řecký ostrov v Kykladách je známý svou energií, krásnými plážemi a nočním životem. Ios je ideálním místem pro ty, kteří hledají zábavu, opalování a společenský život. Můžete si užít sluneční koupání na krásných plážích, prozkoumat tradiční vesnice s bílými domy a modrými střechami a večer se ponořit do nočního života v místních bary a kluby. Tato destinace je známá... Celý popis

Hledáte zájezd na Ios? Tento řecký ostrov v Kykladách je známý svou energií, krásnými plážemi a nočním životem. Ios je ideálním místem pro ty, kteří hledají zábavu, opalování a společenský život. Můžete si užít sluneční koupání na krásných plážích, prozkoumat tradiční vesnice s bílými domy a modrými střechami a večer se ponořit do nočního života v místních bary a kluby. Tato destinace je známá svou mladistvou atmosférou a možnostmi pro večerní zábavu.

Ios je krásný řecký ostrov nacházející se v jižní části Egejského moře. Tento ostrov je známý svými bílými plážemi, živým nočním životem a bohatou historií. Ios je oblíbeným cílem pro mladé cestovatele a milovníky pláží a zábavy.

Ios nabízí několik úchvatných pláží s jemným pískem a průzračným mořem. Mezi nejznámější pláže patří Mylopotas, která je ideální pro vodní sporty, a Manganari, která je vhodná pro ty, kteří hledají klidnější a osamocenější místa. Pláže na Ios jsou obklopeny písečnými dunami a mají živou atmosféru.

Hlavní město Iosu, Chora, je typickou kykladskou vesnicí s úzkými uličkami, bílými domy a malebnými náměstíčky. Tady můžete prozkoumat tradiční kulturu a ochutnat řeckou kuchyni v místních taverenách a kavárnách. V noci se Chora proměňuje v živé centrum nočního života, kde můžete tancovat a bavit se do časných ranních hodin.

Ios má také historické památky, jako je antické divadlo, odkud se nabízí pohled na moře, a starověká věž Palaiokastro. Věž byla postavena na ochranu ostrova před piráty a slouží jako skvělé místo pro sledování západu slunce.

Celkově je Ios ideálním místem pro ty, kteří hledají zábavu, pláže a noční život. Ostrov kombinuje krásné pobřeží s energií mládí a tradiční řeckou kulturou.

Mapa Ios - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko