Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Karpathos - informace

Hledáte zájezd na Karpathos? Tento řecký ostrov v Egejském moři je známý svými krásnými plážemi, tradičními vesnicemi a malebnou atmosférou. Karpathos je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat autentickou řeckou kulturu a krásy přírody. Můžete si užít sluneční koupání na opuštěných plážích, procházet se po úzkých uličkách tradičních vesnic a ochutnat místní speciality v tavernamech.... Celý popis

Hledáte zájezd na Karpathos? Tento řecký ostrov v Egejském moři je známý svými krásnými plážemi, tradičními vesnicemi a malebnou atmosférou. Karpathos je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat autentickou řeckou kulturu a krásy přírody. Můžete si užít sluneční koupání na opuštěných plážích, procházet se po úzkých uličkách tradičních vesnic a ochutnat místní speciality v tavernamech. Tato destinace je také známá pro své tradiční festivaly a folklor, což přináší dovolenou prvkem řecké authenticity.

Karpathos je krásný řecký ostrov, který se nachází v Jónském moři mezi Krétou a Rhodos. Tento ostrov je známý svou bohatou historií, tradiční kulturou a nádhernou přírodou. Karpathos je ideálním místem pro ty, kteří hledají autentický řecký zážitek a klidnou dovolenou na krásném ostrově.

Hlavním městem Karpathosu je Pigadia, které leží na východním pobřeží. Město je plné úzkých uliček, tradičních taveren a kaváren, kde si můžete vychutnat místní kuchyni. Můžete také navštívit archeologické muzeum v Pigadii, kde najdete výstavy věnované historii ostrova.

Ostrov Karpathos je známý svými nádhernými plážemi. Například pláž Apella je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově s bílým pískem a průzračnou vodou. Pláž Kyra Panagia je dalším oblíbeným místem, které nabízí fantastický výhled na moře.

Karpathos má také bohatou historii a mnoho historických památek, včetně starověkých měst a klášterů. Klášter Agia Kyriaki je jedním z nejvýznamnějších klášterů na ostrově a nabízí krásné výhledy na moře.

Pro milovníky přírody nabízí Karpathos vynikající možnosti pro pěší turistiku a horolezectví. Můžete se vydat na túry po skalnatých hřebenech a objevovat krásné výhledy a divokou krajinu.

Celkově je Karpathos ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat autentickou řeckou kulturu, užívat si nádherné pláže a přírodu a objevovat bohatou historii ostrova. Je to místo, kde můžete relaxovat a zároveň se ponořit do tradičního řeckého života.

Mapa Karpathos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko