Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Kythira - informace

Hledáte zájezd na Kythiru? Tento malebný ostrov ležící v Jónském moři je známý svými krásnými plážemi, tradiční architekturou a klidnou atmosférou. Kythira je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci na ostrůvku středozemního ráje. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, procházet se po úzkých uličkách se bílými domy a modrými střechami, a ochutnat místní kulinářské... Celý popis

Hledáte zájezd na Kythiru? Tento malebný ostrov ležící v Jónském moři je známý svými krásnými plážemi, tradiční architekturou a klidnou atmosférou. Kythira je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci na ostrůvku středozemního ráje. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, procházet se po úzkých uličkách se bílými domy a modrými střechami, a ochutnat místní kulinářské speciality v tradičních tavernamech.

Kythira, také známý jako Kythira, je nádherný ostrov nacházející se v Jónském moři, který je součástí Řecka. Tento ostrov je známý svou idylickou atmosférou, krásnými plážemi, klidnými vesnicemi a bohatou historií.

Jedním z nejznámějších míst na Kythiře je město Kythira, které leží na východním pobřeží ostrova. Město je známé svými tradičními domy s červenými střechami, úzkými uličkami a malebným přístavem. Zde můžete procházet historickými památkami, jako je hrad, a ochutnat řeckou kuchyni v tradičních taverenách.

Kythira je také známá svými nádhernými plážemi. Pláže, jako je Kapsali, Diakofti a Kaladi, nabízejí jemný písek a azurově modrou vodu. Tyto pláže jsou ideálním místem pro koupání, opalování a vodní sporty.

Ostrov je bohatý na historické a kulturní památky. Můžete navštívit antické ruiny, kláštery a kostely, které odrážejí bohatou historii a dědictví Kythiry.

Kythira je také obklopena malebnou krajinou a je ideálním místem pro turistiku a procházky. Můžete objevovat úchvatné výhledy na moře a okolní ostrovy.

Ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v autentickém řeckém prostředí. Je to místo, které vám umožní odpočinout si na plážích, prozkoumat historii a tradice a užít si relaxační atmosféru Jónského moře.

Mapa Kythira - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko