Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Meganissi - informace

Hledáte zájezd na Meganissi? Tento malebný řecký ostrov v Jónském moři je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou. Meganissi je známý svými křišťálově čistými vodami, úchvatnými plážemi a tichými vesnicemi. Můžete si užít sluneční koupání na opuštěných plážích, procházet se po malebných uličkách vesnic a ochutnat tradiční řecké speciality v místních tavernamech.... Celý popis

Hledáte zájezd na Meganissi? Tento malebný řecký ostrov v Jónském moři je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou. Meganissi je známý svými křišťálově čistými vodami, úchvatnými plážemi a tichými vesnicemi. Můžete si užít sluneční koupání na opuštěných plážích, procházet se po malebných uličkách vesnic a ochutnat tradiční řecké speciality v místních tavernamech.

Meganissi je malebný řecký ostrov ležící v Jónském moři, nedaleko východního pobřeží Lefkady. Tento malý ostrov je známý svou klidnou atmosférou, nádhernou přírodou a malebnými plážemi, což ho činí ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Hlavními obcemi na Meganissi jsou Vathi, Katomeri a Spartochori. Tyto vesnice jsou obklopeny zelenými kopců a nabízejí tradiční řeckou atmosféru. Můžete procházet úzkými uličkami, navštívit místní tavereny a ochutnat místní speciality.

Meganissi je známý svými krásnými plážemi a úžasným mořem. Pláže, jako je Agios Ioannis, Fanari a Limonari, nabízejí klidné prostředí a čistou vodu. Ostrov je také ideálním místem pro šnorchlování a potápění díky bohatému mořskému životu.

Pro milovníky přírody nabízí Meganissi několik možností pro turistiku a procházky. Můžete objevovat nádhernou krajinu a výhledy na moře.

Celkově je Meganissi ideálním místem pro klidnou a relaxační dovolenou. Je to místo, kde můžete odpočinout na plážích, prozkoumat tradiční řecké vesnice a užít si krásu Jónského moře.

Mapa Meganissi - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko