Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Naxos - informace

Hledáte zájezd na Naxos? Tento nádherný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými rozsáhlými plážemi, tradičními vesnicemi a bohatou historií. Naxos je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou, která kombinuje krásné pláže s kulturními zážitky. Můžete si užít sluneční koupání na plážích s jemným pískem, procházet se po malebných vesnicích s bílými domy a úzkými uličkami a navštívit... Celý popis

Hledáte zájezd na Naxos? Tento nádherný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými rozsáhlými plážemi, tradičními vesnicemi a bohatou historií. Naxos je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou, která kombinuje krásné pláže s kulturními zážitky. Můžete si užít sluneční koupání na plážích s jemným pískem, procházet se po malebných vesnicích s bílými domy a úzkými uličkami a navštívit historické památky, jako je Portára, brána Apolla.

 

Naxos je rozsáhlý a krásný řecký ostrov ležící v Egejském moři, a je součástí Kykladských ostrovů. Tento ostrov je známý svou rozmanitou krajinou, písečnými plážemi, historickými památkami a tradičními vesnicemi.

Hlavním městem Naxosu je Naxos město (Chora), které se nachází na západním pobřeží ostrova. Město je považováno za jedno z nejkrásnějších a malebných měst na Kykladských ostrovech. Můžete procházet úzkými uličkami, obdivovat bílé domy s modrými okny a dveřmi, a navštívit několik historických památek, včetně venkovního amfiteátru.

Naxos je známý svými plážemi, z nichž některé jsou považovány za nejlepší na Kykladských ostrovech. Pláže, jako je Agios Prokopios, Agia Anna a Plaka, nabízejí jemný písek a krásné moře. Můžete se také věnovat vodním sportům, jako je windsurfing a šnorchlování.

Ostrov je bohatý na historické památky. Můžete navštívit antické ruiny, jako je Naxoský Apolónův chrám, který je největší na Kykladských ostrovech, a Portára, monumentální bránu postavenou v 6. století před naším letopočtem.

Naxos je také známý svou tradiční kulturou a gastronomií. Můžete ochutnat místní speciality, jako je Naxoský sýr a místní víno.

Ostrov nabízí mnoho možností pro turistiku a procházky, a můžete prozkoumat krásné krajiny a vesnice v horách.

Celkově je Naxos ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje krásu pláží, historii, kulturu a přírodu. Je to místo, které vám umožní ponořit se do tradiční řecké atmosféry a užít si nádhernou krajinu Kykladských ostrovů.

Mapa Naxos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko