Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Parga - informace

Hledáte zájezd do Pargy? Toto malebné přímořské město na západním pobřeží Řecka je známé svými úchvatnými plážemi, skalnatými zálivy a tradiční atmosférou. Parga je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci krásných pláží a bohaté historie. Můžete si užít sluneční koupání na plážích omývaných průzračným mořem, procházet se úzkými uličkami starého města a navštívit historické památky, jako... Celý popis

Hledáte zájezd do Pargy? Toto malebné přímořské město na západním pobřeží Řecka je známé svými úchvatnými plážemi, skalnatými zálivy a tradiční atmosférou. Parga je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci krásných pláží a bohaté historie. Můžete si užít sluneční koupání na plážích omývaných průzračným mořem, procházet se úzkými uličkami starého města a navštívit historické památky, jako je pevnost Parga. Tato destinace je také známá svými tradičními tavername, kde si můžete vychutnat místní kulinářské speciality.

Parga je malebné pobřežní městečko ležící na západním pobřeží Řecka, nedaleko hranice s Albánií. Toto krásné letovisko je známé svými úchvatnými plážemi, tyrkysovým mořem, historií a malebnou atmosférou.

Hlavní pláží v Pargě je krásná Valtos Beach. Tato široká pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro slunění a koupání. Můžete si pronajmout lehátka a slunečníky nebo si vzít vlastní ručník a užívat si nádherné prostředí.

Město Parga má typickou řeckou atmosféru s úzkými uličkami, bílými domy a tradičními taverenami. Můžete procházet malebnými uličkami, obdivovat výhledy na moře a ochutnávat lahodné řecké pokrmy. Parga má také několik historických památek, včetně hradu Parga, který střeží město a nabízí impozantní výhledy na okolní krajinu.

Oblast okolo Pargy je ideálním místem pro milovníky přírody a turisty. Můžete podnikat pěší výlety do krásného vnitrozemí, navštívit vodopád Acheron a prozkoumat okolní pláže a malé ostrůvky.

Parga je také výchozím bodem pro plavbu do blízkých ostrůvků, jako je Paxos a Antipaxos, kde můžete objevovat krásné zátoky a skryté pláže.

Celkově je Parga ideálním místem pro dovolenou na řeckém pobřeží, která nabízí krásné pláže, historii a tradiční atmosféru řeckého letoviska. Je to místo, které vám umožní relaxovat a objevovat nádherný region Epirus v Řecku.

Mapa Parga - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko