Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Paros - informace

Hledáte zájezd na Paros? Tento krásný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými bílými domy, úchvatnými plážemi a autentickou atmosférou. Paros je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci klidné dovolené a možnosti prozkoumat řeckou kulturu. Můžete si užít sluneční koupání na plážích s jemným pískem, procházet se po malebných vesnicích s typickou architekturou Kyklad a ochutnat... Celý popis

Hledáte zájezd na Paros? Tento krásný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými bílými domy, úchvatnými plážemi a autentickou atmosférou. Paros je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci klidné dovolené a možnosti prozkoumat řeckou kulturu. Můžete si užít sluneční koupání na plážích s jemným pískem, procházet se po malebných vesnicích s typickou architekturou Kyklad a ochutnat tradiční řecká jídla v místních tavernamech.

 

Paros je krásný ostrov nacházející se v Egejském moři, a je součástí Kykladských ostrovů v Řecku. Tento ostrov je známý svými bílými domy, malebnými vesnicemi, úchvatnými plážemi a historií.

Hlavním městem Parosu je Parikia, které je také přístavním městem. Můžete procházet úzkými uličkami s bílými domy s modrými střechami, navštěvovat tradiční tavereny a kavárny a obdivovat staré křesťanské kostely a památky.

Dalším významným městem na ostrově je Naoussa, které se nachází na severním pobřeží. Naoussa je známé svým rybářským přístavem, malebnými uličkami a nočním životem. Můžete si zde vychutnat čerstvé ryby a mořské plody v místních restauracích.

Paros je také známý svými plážemi. Pláže, jako je Golden Beach, Kolymbithres a Santa Maria, nabízejí jemný písek a krásnou vodu, což je ideální pro koupání a vodní sporty. Můžete si pronajmout vodní lyže, šnorchlovací vybavení nebo se věnovat windsurfingu.

Ostrov je bohatý na historii a kulturu. Můžete navštívit starověké památky, jako je chrám Ekatontapiliani, a prozkoumat muzea a galerie.

Pro milovníky přírody a turisty je Paros vhodným místem pro pěší výlety a prozkoumání malebného venkovského prostředí. Ostrov nabízí také možnosti pro cyklistiku a jízdu na koni.

Celkově je Paros ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje krásné pláže, historii, kulturu a přírodu. Je to místo, které vám umožní ponořit se do tradiční řecké atmosféry a užít si nádhernou krajinu Kykladských ostrovů.

 

Mapa Paros - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko