Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Paxos - informace

Hledáte zájezd na Paxos? Tento malý řecký ostrov v Jónském moři je skrytým pokladem známým svými malebnými plážemi, tichými vesnicemi a klidnou atmosférou. Paxos je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Můžete si užít sluneční koupání na opuštěných plážích s azurově modrou vodou, procházet se po úzkých uličkách vesnic s tradičními kamennými domy a ochutnat čerstvé ryby a... Celý popis

Hledáte zájezd na Paxos? Tento malý řecký ostrov v Jónském moři je skrytým pokladem známým svými malebnými plážemi, tichými vesnicemi a klidnou atmosférou. Paxos je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Můžete si užít sluneční koupání na opuštěných plážích s azurově modrou vodou, procházet se po úzkých uličkách vesnic s tradičními kamennými domy a ochutnat čerstvé ryby a olivový olej v místních tavernamech. Tato destinace je také známá svými olivovými háji, které produkují vynikající olivy a olej.

Paxos, též známý jako Paxi, je malý ostrov v Jónském mořři, nacházející se na západním pobřeží Řecka. Tento krásný ostrov je známý svou malebnou přírodou, úchvatnými plážemi, tyrkysovým mořem a klidnou atmosférou.

Hlavním přístavem na Paxos je Gaios, což je malebné městečko, které vytváří úchvatný záliv obklopený zelenými kopci. Můžete procházet úzkými uličkami se zvlněnými střechami, obdivovat tradiční řecké domy a relaxovat v přístavních kavárnách a taverenách.

Paxos je obklopen olivovými háji a vinicemi, což činí ostrov ideálním místem pro milovníky přírody. Můžete podnikat pěší výlety a procházky po ostrově, obdivovat krásné výhledy na moře a objevovat skryté zátoky a pláže.

Pláže na Paxosu jsou úžasné. Můžete si užít klid na pláži Mongonissi nebo se vydat na pláž Voutoumi na nedalekém ostrůvku Antipaxos, který je známý svou krásnou bílou pláží a průzračnou vodou.

Paxos je také vhodným místem pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou moře můžete objevovat nádherné podvodní scenérie a mořský život.

Ostrov má také historické památky, jako je benediktinský klášter Panagia, který se nachází na vrcholu kopce nad Gaios.

Celkově je Paxos ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou na malebném ostrově s překrásnou přírodou. Je to místo, které vám umožní uniknout od ruchu a užít si klidné okolí a nádherné pláže řeckého Jónského moře.

Mapa Paxos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko