Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Santorini - informace

Hledáte zájezd na Santorini? Tento nádherný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými bílými domy, modrými střechami, úchvatnými západy slunce a krásnými plážemi. Santorini je ideálním místem pro romantickou dovolenou a relaxaci. Můžete si užít procházky po malebných vesnicích s úzkými uličkami, ochutnat tradiční řecká jídla v tavernamech a prozkoumat historické památky, jako je starověké... Celý popis

Hledáte zájezd na Santorini? Tento nádherný řecký ostrov v Egejském moři je známý svými bílými domy, modrými střechami, úchvatnými západy slunce a krásnými plážemi. Santorini je ideálním místem pro romantickou dovolenou a relaxaci. Můžete si užít procházky po malebných vesnicích s úzkými uličkami, ochutnat tradiční řecká jídla v tavernamech a prozkoumat historické památky, jako je starověké město Théra.

Santorini je nádherný řecký ostrov nacházející se v Egejském moři a je jedním z nejikoničtějších a nejromantičtějších míst na světě. Tento ostrov je známý svou krasou, bílými domy s modrými střechami, úchvatnými plážemi a úžasnými západy slunce.

Hlavním městem Santorini je Fira, které se nachází na útesech vysoko nad mořem. Můžete procházet úzkými uličkami plnými tradičních domů a kaváren s výhledem na kalderu, což je zatopený kráter, který dává ostrovu jeho charakteristický tvar. Odtud můžete také vyrazit na výlety lodí, které vás zavedou kolem krásného pobřeží a ukážou vám ostrůvky v kaldeře.

Ostrov Santorini nabízí řadu úchvatných pláží. Pláž Red Beach je známá svými červenými útesy a čistým mořem. Kamari a Perissa jsou populární pláže s černým pískem. Vyzkoušet si můžete také vodní sporty, jako je potápění a šnorchlování.

Santorini je také bohatý na historické památky. Starověká Théra je starověké město postavené na kopci nad Kamari a nabízí nádherné výhledy na moře a ruiny antických staveb. Můžete navštívit také starověký městský stát Akrotiri, který byl pohřben sopečným popelem a byl objeven jako archeologické naleziště.

Kromě toho je Santorini známý svými vínem. Můžete navštívit místní vinice a ochutnat vína, jako je Assyrtiko a Vinsanto, která jsou charakteristická pro ostrov.

Západy slunce na Santorini patří k nejkrásnějším na světě. Opatrně vybraná místa, jako je Oia, jsou ideální pro pozorování tohoto přírodního divu.

Celkově je Santorini místem, které láká páry, milovníky krásy a ty, kteří hledají jedinečný řecký ostrovový zážitek. Je to místo, které vám umožní uniknout do světa romantiky, nádhery a relaxace.

Mapa Santorini - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko