Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Syros - informace

Hledáte zájezd na Syros? Tento řecký ostrov v Egejském moři je známý svou elegantní architekturou, kulturním dědictvím a příjemnou atmosférou. Syros je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou spojenou s kulturou a pohodlím. Můžete si užít procházky po krásných ulicích města Ermoupolis, navštívit zajímavé muzea a umělecké galerie, a ochutnat tradiční řecká jídla v tavernamech a kavárnách... Celý popis

Hledáte zájezd na Syros? Tento řecký ostrov v Egejském moři je známý svou elegantní architekturou, kulturním dědictvím a příjemnou atmosférou. Syros je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou spojenou s kulturou a pohodlím. Můžete si užít procházky po krásných ulicích města Ermoupolis, navštívit zajímavé muzea a umělecké galerie, a ochutnat tradiční řecká jídla v tavernamech a kavárnách.

Syros je nádherný ostrov nacházející se v Egejském moři a patřící do Řecka. Tento ostrov je známý svou pestrým architekturou, kulturním dědictvím a půvabnými vesnicemi. Syros je hlavním ostrovem Kyklad a kombinuje klasický kykladský styl s rozmanitostí, což ho činí jedinečným mezi ostrovy v této oblasti.

Hlavním městem Syrosu je Ermoupoli, což je největší město v Kykladách. Toto město je bohaté na architektonické poklady, jako jsou neoklasicistní budovy, elegantní náměstí a malebné uličky. Ermoupoli má také přístav, který je důležitým dopravním uzlem pro region a přináší život městu.

Ostrov Syros je známý svými plážemi, které jsou ideální pro odpočinek a koupání. Pláž Galissas je jednou z nejznámějších a nabízí jemný písek a čistou vodu. Dalšími populárními plážemi jsou Azolimnos, Kini a Megas Gialos. Na plážích si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo si užít vodní sporty.

Syros je také bohatý na kulturu a umění. Můžete navštívit divadlo Apollon, které je jedním z nejstarších divadel v Řecku, a kde se konají různé divadelní představení a festivaly. Město Ermoupoli má také mnoho muzeí a galerií, které představují uměleckou a kulturní scénu ostrova.

Ostrov Syros je proslulý svými tradičními řeckými tavernami a restauracemi, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a speciality, jako je "san Michali," místní pokrm z ryb a mořských plodů.

Celkově je Syros ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci krásného pobřeží, kulturního dědictví a autentického řeckého životního stylu. Je to místo, které vám umožní prozkoumat pestré stránky Kyklad a prožít jedinečný řecký ostrovní zážitek.

Mapa Syros - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko