Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Řecko - Telendos - informace

Hledáte zájezd na Telendos? Tento malý ostrov v Egejském moři, který se nachází vedle ostrova Kalymnos, je známý svými klidnými plážemi, horolezeckými možnostmi a tradiční atmosférou. Telendos je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a kontakt s přírodou. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích, provádět horolezecké výzvy na skalách, které ostrov nabízí, a ochutnat čerstvé ryby v... Celý popis

Hledáte zájezd na Telendos? Tento malý ostrov v Egejském moři, který se nachází vedle ostrova Kalymnos, je známý svými klidnými plážemi, horolezeckými možnostmi a tradiční atmosférou. Telendos je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a kontakt s přírodou. Můžete si užít relaxaci na písečných plážích, provádět horolezecké výzvy na skalách, které ostrov nabízí, a ochutnat čerstvé ryby v místních tavernamech.

 

Telendos je malý řecký ostrov nacházející se v Egejském moři, v blízkosti většího ostrova Kalymnos. Tento ostrov je známý svou krásnou přírodou, klidem a tradičním životním stylem.

Telendos je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou. Ostrov nemá mnoho turistických zařízení, což znamená, že si zde můžete užít klid na plážích a v malých vesnicích. Pláže na ostrově jsou obklopeny krásnými skalnatými útesy a nabízí úžasné podmínky pro šnorchlování.

Hlavní vesnicí na Telendos je také nazývána Telendos, a je to malebná a tradiční vesnice s bílými domy a modrými střechami. Zde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni v taverenách a ochutnat čerstvé ryby a mořské plody.

Ostrov Telendos je spojen trajektem s Kalymnosem, což znamená, že můžete snadno provést výlet na Kalymnos a prozkoumat další části Kyklad. Telendos je ideálním místem pro pěší turistiku, ať už po plážích nebo po kopcovité krajině.

Celkově je Telendos skvělým místem pro odpočinek a únik od rušného světa. Je to místo, kde si můžete užít jedinečnou atmosféru řeckých ostrovů a prožít autentický zážitek.

Mapa Telendos - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko