Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Réunion - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd na Réunion? Naše poznávací zájezdy do této exotické ostrovní destinace v Indickém oceánu vás zavedou do nádherného prostředí s sopečnými vrcholy, deštnými pralesy a křišťálově čistými plážemi. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat národní parky, jako je Réunionský národní park, který je domovem bohatého podmořského života, vodopádů a tropické vegetace.... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd na Réunion? Naše poznávací zájezdy do této exotické ostrovní destinace v Indickém oceánu vás zavedou do nádherného prostředí s sopečnými vrcholy, deštnými pralesy a křišťálově čistými plážemi. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat národní parky, jako je Réunionský národní park, který je domovem bohatého podmořského života, vodopádů a tropické vegetace.

Réunion, plným názvem Réunion - Regionální departement a regionální obec Francouzské republiky, je krásným ostrovním teritoriem nacházejícím se v Indickém oceánu, asi 700 kilometrů východně od ostrova Madagaskar. Toto francouzské území nabízí rozmanité krajiny, od sopečných hor až po tropické pláže, a vytváří fascinující destinaci pro dobrodruhy a přírodovědce.

Hlavním městem Réunionu je Saint-Denis, které se nachází na severu ostrova. Město nabízí historické památky, jako je katedrála Saint-Denis a botanická zahrada Jardin de l'État.

Réunion je známý svou úchvatnou přírodou a sopečnými horami. Nejvyšším bodem ostrova je Piton des Neiges, který dosahuje výšky 3 070 metrů nad mořem. Dalším významným sopečným masivem je Piton de la Fournaise, který je jedním z nejaktivnějších sopek na světě. Pláže Réunionu, jako je Plage de l'Ermitage a Plage de Boucan Canot, nabízí dokonalé prostředí pro koupání a vodní sporty.

Kulturní scéna Réunionu je různorodá, s vlivy africkými, evropskými, čínskými a indickými kulturami. Tradiční tance a hudba jsou důležitou součástí místní kultury, a každoročně se konají festivaly a oslavy, které zdůrazňují tuto různorodost.

Historie Réunionu zahrnuje období osídlení původními obyvateli, kolonizaci Francouzi a příchod otroků a kontraktorů z různých částí světa. Tato směsice kultur vytvořila jedinečnou společnost a kulturní identitu Réunionu.

Réunionská kuchyně je chutná a zahrnuje tradiční pokrmy, jako je cari (kari), rougail (pikantní omáčka) a samoussas (fritované těsto s náplní). Kulinářské zvyky Réunionu odrážejí různorodost kultur a potravinových tradic.

Pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě, pláže a poznávání nových kultur, je Réunion zajímavou destinací. Ostrov nabízí možnosti pro trekking k sopečným kráterům, šnorchlování na korálových útesech, poznávání místního folklóru a ochutnávání různorodých pokrmů. Réunion je zemí, kde se setkávají různorodé krajiny a kultury, což z ní činí unikátní a fascinující destinaci.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko