Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Réunion - Reunion - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Réunion, kde se můžete potěšit bohatstvím přírody a úžasnou rozmanitostí? Naše zájezdy na Réunion vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu této destinace a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na Réunion, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Réunion a zažijte dobrodružství... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Réunion, kde se můžete potěšit bohatstvím přírody a úžasnou rozmanitostí? Naše zájezdy na Réunion vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu této destinace a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na Réunion, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Réunion a zažijte dobrodružství svého života.

Réunion, plným názvem République française de La Réunion, je ostrov v Indickém oceánu a zámořský departement Francie. Nachází se v blízkosti Madagaskaru a Mauricia a tvoří součást Francouzského zámořského území. Tento ostrov je známý svou nádhernou přírodou, různorodým krajinným reliéfem a bohatou kreolskou kulturou.

Příroda Réunionu je jedinečná a pestrá. Na ostrově naleznete vše, od krásných pláží až po strmé vulkanické hory. Význačnými geografickými prvky jsou tři aktivní vulkány, přičemž Piton de la Fournaise je jedním z nejaktivnějších na světě. Přírodní krásy zahrnují nádherné vodopády, rozmanité vegetační zóny a exotickou faunu.

Ostrov je také domovem bohaté kreolské kultury, která kombinuje vlivy africké, asijské a evropské kuchyně, hudby a umění. Můžete ochutnat tradiční kreolská jídla, jako je rougail (pikantní omáčka), kari a další exotické pokrmy. Hudba a tance, jako je séga, jsou důležitou součástí místního folklóru.

Réunion nabízí mnoho outdoorových aktivit, včetně pěších túr, horské cyklistiky, šnorchlování a surfování. Národní park Réunion je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO a nabízí nádherné přírodní scenérie a možnosti pro dobrodružství.

Ostrov má také řadu krásných pláží, které jsou ideální pro odpočinek a relaxaci. Města a vesnice na Réunionu jsou plná historických památek a trhů, kde si můžete zakoupit místní suvenýry.

Réunion je fascinující destinací, která kombinuje krásy přírody s bohatou kulturou a dobrodružnými aktivitami. Je to ideální místo pro milovníky přírody, dobrodružství a exotických zážitků.

Mapa Reunion - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko