Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rodrigues - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Rodrigues? Naše zájezdy na Rodrigues vás zavedou do tohoto tropického ráje v Indickém oceánu, který nabízí úchvatné pláže, klidnou atmosféru a bohatý podmořský svět. Během zájezdu na Rodrigues si můžete užít nádherné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem. Můžete relaxovat, koupat se a šnorchlovat v...

Informace o zemi Rodrigues

Hledáte zájezd na krásný ostrov Rodrigues? Naše zájezdy na Rodrigues vás zavedou do tohoto tropického ráje v Indickém oceánu, který nabízí úchvatné pláže, klidnou atmosféru a bohatý podmořský svět. Během zájezdu na Rodrigues si můžete užít nádherné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem. Můžete relaxovat, koupat se a šnorchlovat v křišťálově čistém vodách.

Rodrigues je malý ostrov nacházející se v Indickém oceánu, a je součástí Mauricia. Tato odlehlá destinace nabízí nádhernou přírodu, klidné pláže a přátelskou atmosféru, což ji činí ideálním místem pro odpočinek a rekreační aktivity.

Hlavním městem Rodrigues je Port Mathurin, což je největším městem na ostrově. I když je město malé, nabízí základní služby, tržiště a příležitosti pro nákupy místních produktů.

Rodrigues je známý svými klidnými plážemi, které nabízejí dokonalé prostředí pro odpočinek a koupání. Pláže, jako je Trou d'Argent a Anse Bouteille, jsou obklopeny modrými vodami Indického oceánu a jsou ideální pro šnorchlování a vodní sporty.

Kulturní scéna Rodrigues odráží místní tradice a vlivy z různých částí světa. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou kulturu a pořádají různé festivaly a oslavy, na nichž lze spatřit tradiční tance a hudbu.

Historie Rodrigues zahrnuje období osídlení původními obyvateli, kolonizaci Evropany a následné vlivy z africké, africké a asijské kultury. Místní obyvatelé uchovávají tradiční způsoby života, včetně rybolovu a zemědělství.

Kuchyně Rodrigues zahrnuje tradiční pokrmy, jako je kari, riz fèverolles (rýže s fazolemi) a piment (pikantní omáčka). Možnost ochutnat čerstvé mořské plody je zde nezapomenutelným zážitkem.

Pro turisty, kteří hledají klidný pobyt na pláži, přírodu a pozorování místního života, je Rodrigues ideální destinací. Ostrov nabízí relaxaci, dobrodružství ve vodě a možnost poznávání autentické kultury. Rodrigues je místem, kde můžete uniknout od každodenního shonu a prožít jedinečný ostrovní zážitek.

Rodrigues - informace o destinacích

Mapa Rodrigues - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko