Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rodrigues - Rodrigues - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Rodrigues? Naše zájezdy na Rodrigues vás zavedou do tohoto tropického ráje v Indickém oceánu, který nabízí úchvatné pláže, klidnou atmosféru a bohatý podmořský svět. Během zájezdu na Rodrigues si můžete užít nádherné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem. Můžete relaxovat, koupat se a šnorchlovat v křišťálově čistém vodách.   Rodrigues je malý ostrov... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Rodrigues? Naše zájezdy na Rodrigues vás zavedou do tohoto tropického ráje v Indickém oceánu, který nabízí úchvatné pláže, klidnou atmosféru a bohatý podmořský svět. Během zájezdu na Rodrigues si můžete užít nádherné pláže s bílým pískem a azurově modrým mořem. Můžete relaxovat, koupat se a šnorchlovat v křišťálově čistém vodách.

 

Rodrigues je malý ostrov nacházející se v Indickém oceánu, a je součástí Mauricia. Tato odlehlá destinace nabízí nádhernou přírodu, klidné pláže a přátelskou atmosféru, což ji činí ideálním místem pro odpočinek a rekreační aktivity.

Hlavním městem Rodrigues je Port Mathurin, což je největším městem na ostrově. I když je město malé, nabízí základní služby, tržiště a příležitosti pro nákupy místních produktů.

Rodrigues je známý svými klidnými plážemi, které nabízejí dokonalé prostředí pro odpočinek a koupání. Pláže, jako je Trou d'Argent a Anse Bouteille, jsou obklopeny modrými vodami Indického oceánu a jsou ideální pro šnorchlování a vodní sporty.

Kulturní scéna Rodrigues odráží místní tradice a vlivy z různých částí světa. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou kulturu a pořádají různé festivaly a oslavy, na nichž lze spatřit tradiční tance a hudbu.

Historie Rodrigues zahrnuje období osídlení původními obyvateli, kolonizaci Evropany a následné vlivy z africké, africké a asijské kultury. Místní obyvatelé uchovávají tradiční způsoby života, včetně rybolovu a zemědělství.

Kuchyně Rodrigues zahrnuje tradiční pokrmy, jako je kari, riz fèverolles (rýže s fazolemi) a piment (pikantní omáčka). Možnost ochutnat čerstvé mořské plody je zde nezapomenutelným zážitkem.

Pro turisty, kteří hledají klidný pobyt na pláži, přírodu a pozorování místního života, je Rodrigues ideální destinací. Ostrov nabízí relaxaci, dobrodružství ve vodě a možnost poznávání autentické kultury. Rodrigues je místem, kde můžete uniknout od každodenního shonu a prožít jedinečný ostrovní zážitek.

Mapa Rodrigues - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko