Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rumunsko - Eforie Nord - informace

Hledáte zájezd do Eforie Nord? Tato oblíbená rumunská letoviska na pobřeží Černého moře nabízí krásné pláže, léčivý jódový vzduch a pohodu. Eforie Nord je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek u moře a wellness. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, relaxovat v lázních a wellness centrech a procházet se po pobřežní promenádě. Tato destinace je známá svými tradičními... Celý popis

Hledáte zájezd do Eforie Nord? Tato oblíbená rumunská letoviska na pobřeží Černého moře nabízí krásné pláže, léčivý jódový vzduch a pohodu. Eforie Nord je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek u moře a wellness. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, relaxovat v lázních a wellness centrech a procházet se po pobřežní promenádě. Tato destinace je známá svými tradičními rybářskými vesnicemi a nabízí možnost ochutnat čerstvé mořské plody v místních restauracích.

 

Eforie Nord je populární letovisko nacházející se na rumunském pobřeží Černého moře. Toto přímořské městečko se nachází nedaleko hlavního rumunského přístavu Constanța a je oblíbeným cílem pro ty, kteří hledají slunečnou dovolenou u moře.

Jedním z hlavních lákadel Eforie Nord jsou jeho pláže. Můžete si zde užít slunce a moře na písečných plážích s průzračnou vodou. Pláž Belona a pláž Tropaeum Traiani jsou dvě z nejznámějších pláží, které nabízejí ideální podmínky pro koupání a vodní sporty.

Eforie Nord má také řadu wellness center a lázní, které nabízejí návštěvníkům možnost relaxace a léčby. Můžete si dopřát masáže, sauny a další procedury.

Město samotné nabízí kavárny, restaurace a obchody, kde si můžete vychutnat tradiční rumunskou kuchyni a nakupovat suvenýry. V blízkosti Eforie Nord se nachází několik golfových hřišť, což je ideální pro milovníky golfu.

Eforie Nord je také výchozím bodem pro výlety do okolí. Můžete navštívit město Constanța a jeho historické památky, nebo se vydat do přírody a objevovat přírodní krásy okolního regionu Dobrogea.

Celkově je Eforie Nord ideálním místem pro dovolenou u moře, kde si můžete odpočinout na pláži, relaxovat v lázních a prozkoumat krásu rumunského pobřeží Černého moře. Je to místo, kde můžete užívat slunce a moře a zároveň objevovat okolní kulturu a přírodu.

Mapa Eforie Nord - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko