Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rumunsko - Jupiter - informace

Hledáte zájezd do Jupiteru? Toto oblíbené rumunské letovisko na pobřeží Černého moře je známé svými krásnými plážemi, zábavou a nočním životem. Jupiter je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit dovolenou u moře s aktivitami a zábavou. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, provádět různé vodní sporty a večer se ponořit do nočního života v místních klubech a diskotékách.  ... Celý popis

Hledáte zájezd do Jupiteru? Toto oblíbené rumunské letovisko na pobřeží Černého moře je známé svými krásnými plážemi, zábavou a nočním životem. Jupiter je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit dovolenou u moře s aktivitami a zábavou. Můžete si užít sluneční koupání na písečných plážích, provádět různé vodní sporty a večer se ponořit do nočního života v místních klubech a diskotékách.

 

Jupiter je dalším oblíbeným letoviskem na rumunském pobřeží Černého moře. Nachází se na sever od města Constanța a je známý svými nádhernými plážemi, aktivitami pro turisty a živým nočním životem. Jupiter je často vyhledáván návštěvníky, kteří chtějí prožít letní dovolenou u moře.

Pláže v Jupiteru jsou jedním z hlavních lákadel. Pláž Jupiter je známá pro svůj jemný písek a čistou vodu, což ji činí ideálním místem pro koupání a slunění. Můžete si pronajmout lehátka a slunečníky a užívat si slunce a pohodlí.

Jupiter je také místem pro zábavu a aktivní dovolenou. Na plážích si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru nebo windsurfing. Večer můžete navštívit některý z místních barů a klubů a užít si živý noční život.

Město Jupiter nabízí různé restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat tradiční rumunskou kuchyni a další mezinárodní pokrmy. Město má také tržiště, kde si můžete nakoupit suvenýry a místní produkty.

Pokud máte rádi přírodu, můžete se vydat na výlety do okolí Jupiteru. Můžete navštívit přírodní rezervace a objevovat krásy rumunského pobřeží Černého moře.

Celkově je Jupiter přitažlivým místem pro dovolenou, kde si můžete užít slunce, moře a zábavu. Je to místo, které nabízí širokou škálu aktivit a zážitků pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Mapa Jupiter - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko