Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Rusko - informace

Hledáte zájezd do rozlehlého Ruska? Naše zájezdy do Ruska vás zavedou do této obrovské země, která nabízí bohatou historii, kulturu a různorodou krajinu, která zahrnuje od ledovců v Sibiři po historická města jako Moskva a Petrohrad. Během zájezdu do Ruska můžete prozkoumat některé z nejslavnějších památek na světě, jako je Kreml v Moskvě a...

Informace o zemi Rusko

Hledáte zájezd do rozlehlého Ruska? Naše zájezdy do Ruska vás zavedou do této obrovské země, která nabízí bohatou historii, kulturu a různorodou krajinu, která zahrnuje od ledovců v Sibiři po historická města jako Moskva a Petrohrad. Během zájezdu do Ruska můžete prozkoumat některé z nejslavnějších památek na světě, jako je Kreml v Moskvě a Eremitáž v Petrohradu.

Rusko, plným názvem Ruská federace, je největší zemí na světě, která se rozkládá na dvou kontinentech, Evropě a Asii. Tato obrovská země má bohatou historii, rozmanitou kulturu a různorodou přírodu.

Hlavním městem Ruska je Moskva, která je také největším městem a ekonomickým centrem země. Moskva je známá svými ikonickými památkami, jako je Kremelský komplex, Krasná náměstí a chrám Vasila Blaženého. Město má také bohatou kulturní scénu a umělecké muzea.

Rusko nabízí nádhernou přírodu, zahrnující rozlehlé tundry, hory, lesy a řeky. Uralské hory oddělují Evropu a Asii, a Kavkazské hory na jihu nabízejí krásné výhledy a možnosti pro turistiku. Baikal, nejhlubší jezero na světě, se nachází v Sibiři a je úchvatnou přírodní atrakcí.

Kulturní scéna Ruska je bohatá a zahrnuje klasickou hudbu, literaturu a výtvarné umění. Země je známá pro své slavné spisovatele, jako byli Lev Tolstoj a Fjodor Dostojevskij, a pro své klasické hudební skladatele, jako byl Pjotr Iljič Čajkovskij. Ruská opera a balet jsou také světově proslulé.

Historie Ruska sahá zpět tisíce let a zahrnuje období carství, komunismu a současnou ruskou federaci. Země sehrála důležitou roli v mnoha historických událostech, včetně druhé světové války a studené války.

Ruská kuchyně je rozmanitá a zahrnuje pokrmy, jako je borsch (cuketová polévka), pelmeni (těstoviny plněné masem) a bliny (pancakes). Vodka je tradiční ruský alkohol, ale země má také bohatou tradici čaje.

Pro turisty, kteří hledají historii, kulturu a přírodu, je Rusko fascinující destinací. Země nabízí možnosti pro návštěvu historických památek, prozkoumání krásných přírodních scenérií a poznávání bohatého kulturního dědictví. Rusko je zemí s bohatou minulostí a mnoha tvářemi, což nabízí návštěvníkům mnoho možností pro objevování.

Rusko - informace o destinacích

Mapa Rusko - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko