Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Samoa - Apia - informace

Hledáte zájezd do Apie, hlavního města nezávislého státu Samoa, který se nachází na západním pobřeží ostrova Upolu v jižním Pacifiku? Apia je kouzelným městem, které nabízí nádherné pláže, tropickou vegetaci a bohatou samoašskou kulturu. Toto město je ideálním výchozím bodem pro objevování Samoy, zahrnující nádhernou přírodu, vodopády, pralesy a možnosti potápění. Město samo o sobě má také... Celý popis

Hledáte zájezd do Apie, hlavního města nezávislého státu Samoa, který se nachází na západním pobřeží ostrova Upolu v jižním Pacifiku? Apia je kouzelným městem, které nabízí nádherné pláže, tropickou vegetaci a bohatou samoašskou kulturu. Toto město je ideálním výchozím bodem pro objevování Samoy, zahrnující nádhernou přírodu, vodopády, pralesy a možnosti potápění. Město samo o sobě má také zajímavé muzea, trhy a historické památky.

Apia je hlavním městem nezávislého státu Samoa na Tichomořských ostrovech. Toto krásné město leží na ostrově Upolu a nabízí kombinaci bohaté kultury, nádherné přírody a historických památek.

Město Apia je kulturním a administrativním centrem Samoy. Můžete navštívit mnoho kulturních institucí a památek, jako je Národní muzeum Samoa, které vám umožní poznat historii a kulturu ostrova. Zajímavostí je také domovský dům spisovatele Roberta Louisa Stevensona, který zde strávil část svého života.

Příroda okolo Apie je nádherná a bohatá na tropickou vegetaci. Můžete se vydat na průzkum deštných pralesů, objevovat vodopády a koupit se v krásných přírodních bazénech. Ostrov Upolu nabízí také krásné pláže s bílým pískem a azurovým mořem, kde si můžete užít koupání, potápění a šnorchlování.

Místní kultura je důležitou součástí Apie. Můžete navštívit tradiční vesnice, kde se dozvíte více o místních obyvatelích, jejich tradicích a zvyklostech. Místní řemeslníci vyrábějí tradiční výrobky, které jsou ideálními suvenýry.

Samoa je také známá svým tanečním a hudebním dědictvím. Můžete sledovat tradiční taneční představení a poslouchat hudbu, která odráží místní kulturu a historii.

Místní kuchyně je plná exotických chutí a můžete ochutnat tradiční samojské pokrmy, jako je ota (pecený prasec), taro (kořenová zelenina) a kokosové mléko. Restaurace v Apii nabízí širokou škálu možností pro pochoutky.

Celkově lze říci, že Apia je fascinujícím městem, které kombinuje kulturní bohatství, nádhernou přírodu a pohostinnost místních obyvatel. Je to ideální místo pro poznávání kultury a přírody Samoy a prožití nezapomenutelné dovolené na Tichomořských ostrovech.

Mapa Apia - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko