Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Senegal - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Senegalu? Naše poznávací zájezdy do této západoafrické destinace vás zavedou do fascinujícího směsice kultury, historie a přírodní krásy. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Dakar, a poznávat bohatou africkou kulturu a tradiční řemesla. Senegal, plným názvem Republika Senegal, je země nacházející se v západní Africe a je... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Senegalu? Naše poznávací zájezdy do této západoafrické destinace vás zavedou do fascinujícího směsice kultury, historie a přírodní krásy. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat historická města, jako je Dakar, a poznávat bohatou africkou kulturu a tradiční řemesla.

Senegal, plným názvem Republika Senegal, je země nacházející se v západní Africe a je známá svou rozmanitou kulturou, krásnými plážemi a živým hudebním prostředím. Senegal je jednou z nejstabilnějších a nejrozvinutějších zemí v regionu.

Hlavním městem Senegalu je Dakar, které je největším městem a ekonomickým centrem země. Město je kosmopolitní a nabízí moderní infrastrukturu, tržiště, kavárny a kulturní akce.

Senegal má rozsáhlé pobřeží Atlantského oceánu s nádhernými plážemi. Populárními destinacemi pro milovníky slunce a moře jsou pláže na poloostrově Cap Vert, jako je N'Gor a Yoff. Země také nabízí nádherné laguny a ostrůvky, které jsou ideální pro vodní sporty a pozorování ptáků.

Kulturní scéna Senegalu je bohatá a zahrnuje různorodé etnické skupiny, včetně Wolof, Peulh, a Serer. Tradiční tance, jako je sabar a djembe, jsou důležitou součástí místní kultury. Hudba je také důležitým prvkem, s živými hudebními akcemi a festivity po celé zemi.

Historie Senegalu sahá tisíce let zpět a zahrnuje období osídlení původními obyvateli, vlivy arabských a evropských obchodníků a období kolonizace Francií. Senegal získal nezávislost v roce 1960 a stala se demokratickou republikou.

Kuchyně Senegalu zahrnuje pokrmy, jako je thieboudienne (rybí rýže s zeleninou), ceebu jën (kuřecí rýže s rajčaty a chilli papričkou) a mafé (arachidový guláš). Země má také bohatou tradici čaje a kávy.

Pro turisty, kteří hledají poznání africké kultury, krásnou přírodu a dobrodružství, je Senegal zajímavou destinací. Země nabízí možnosti pro návštěvu historických památek, poznání místních tradic a prozkoumání nádherného pobřeží. Senegal je místem, kde se setkávají bohatá kultura, příroda a pohostinnost místních obyvatel, což dává návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko