Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Seychelské ostrovy - Ostrov Denis - informace

Hledáte zájezd na ostrov Denis, jednu z nejkrásnějších a nejluxusnějších destinací na Seychelských ostrovech? Naše zájezdy na ostrov Denis vám přinášejí jedinečnou příležitost zažít nádherný kombinaci exkluzivity, soukromí a krásné přírody. Ostrov Denis je jedním z malých soukromých ostrovů v Seychelských ostrovech, nacházející se v Indickém oceánu. Ostrov je známý pro svou luxusní atmosféru,... Celý popis

Hledáte zájezd na ostrov Denis, jednu z nejkrásnějších a nejluxusnějších destinací na Seychelských ostrovech? Naše zájezdy na ostrov Denis vám přinášejí jedinečnou příležitost zažít nádherný kombinaci exkluzivity, soukromí a krásné přírody.

Ostrov Denis je jedním z malých soukromých ostrovů v Seychelských ostrovech, nacházející se v Indickém oceánu. Ostrov je známý pro svou luxusní atmosféru, nádherné pláže, a je jedním z nejlepších míst na světě pro pozorování ptáků a potápění.

Hlavním lákadlem ostrova Denis jsou jeho bílé písečné pláže a tyrkysové moře, které vytváří idylickou krajinu pro návštěvníky hledající klidnou dovolenou na pláži. Na plážích si hosté mohou odpočinout, opalovat se, nebo si užívat průzračné vody Indického oceánu.

Ostrov Denis je také rájem pro ornitology. Ostrov je domovem pro mnoho druhů vzácných ptáků, včetně fregat, papoušků a racků. Hosté mají jedinečnou příležitost pozorovat tyto ptáky ve volné přírodě, což je zážitek pro milovníky přírody.

Pro potápěče je ostrov Denis skvělým místem k objevování podmořského světa. Korálové útesy kolem ostrova jsou bohaté na různé druhy korálů a tropických ryb, což nabízí jedinečný pohled do podvodního království.

Ostrov Denis nabízí exkluzivní ubytování ve vilech a bungalovech přímo na pláži. Hosté mohou očekávat prvotřídní služby, včetně wellness procedur, vynikajících gastronomických zážitků a možnost vychutnat si romantické večeře při západu slunce na pláži.

Celkově vzato, Ostrov Denis je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a klidnou dovolenou v nádherném tropickém prostředí. Je to místo, které nabízí exkluzivní zážitky a nezapomenutelné chvíle v jednom z nejkrásnějších koutů na Seychelských ostrovech.

Mapa Ostrov Denis - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko