Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Seychelské ostrovy - Ostrov La Digue - informace

Hledáte zájezd na Ostrov La Digue, jednu z perel Seychelského souostroví? Zájezdy naší agentury vás zavedou na tento malebný ostrov, který je známý svými nádhernými plážemi, jedinečnými skalnatými útvary a přírodními krásami. Ostrov La Digue je jeden z nejkrásnějších ostrovů v souostroví Seychely, které se nachází v Indickém oceánu. La Digue je známý svými malebnými plážemi s bílým pískem,... Celý popis

Hledáte zájezd na Ostrov La Digue, jednu z perel Seychelského souostroví? Zájezdy naší agentury vás zavedou na tento malebný ostrov, který je známý svými nádhernými plážemi, jedinečnými skalnatými útvary a přírodními krásami.

Ostrov La Digue je jeden z nejkrásnějších ostrovů v souostroví Seychely, které se nachází v Indickém oceánu. La Digue je známý svými malebnými plážemi s bílým pískem, obklopenými palmami, a nabízí nádherný tropický ráj pro dovolenou.

Hlavním lákadlem La Digue jsou jeho nádherné pláže. Nejznámější z nich je Anse Source d'Argent, která je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Pláž je obklopena velkými granitovými balvany a korálovými útesy, což vytváří nádherné scenérie pro fotografie a romantické procházky po pláži. Dalšími populárními plážemi na ostrově jsou Anse Cocos, Anse Marron a Grande Anse.

Ostrov La Digue je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Můžete si užívat slunění na pláži, šnorchlování, koupání v azurovém moři a pozorování tropických ryb a mořského života. Cyklistika je také populární aktivitou na ostrově, a můžete prozkoumat krásnou krajinu na kole.

Ostrov nabízí různé druhy ubytování, včetně hotelů, letovisek a soukromých vil. Můžete si vybrat ubytování podle svých preferencí a rozpočtu.

Místní kuchyně na La Digue zahrnuje tradiční kreolská jídla, čerstvé mořské plody a exotické ovoce. Můžete ochutnat pokrmy jako ryba cari (rybí kari), octopus salad (salát s chobotnicí) a kokosový dezert.

Ostrov La Digue je ideálním místem pro dovolenou pro milovníky pláží, přírody a klidu. Toto místo nabízí únik z každodenního shonu a možnost prozkoumat tropický ráj s nádhernými plážemi a exotickou atmosférou.

Mapa Ostrov La Digue - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko