Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Seychelské ostrovy - Ostrov Sillhouette - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Sillhouette, který je známý svými bílými písčitými plážemi a průzračným mořem? Naše zájezdy na ostrov Sillhouette vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu této destinace a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na ostrov Sillhouette, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na ostrov... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Sillhouette, který je známý svými bílými písčitými plážemi a průzračným mořem? Naše zájezdy na ostrov Sillhouette vám přinášejí jedinečnou příležitost objevit krásu této destinace a prožít nezapomenutelnou dovolenou. U nás najdete širokou nabídku zájezdů na ostrov Sillhouette, které splní vaše největší dovolenkové sny. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na ostrov Sillhouette a zažijte dobrodružství svého života.

Ostrov Silhouette je dalším z krásných ostrovů v souostroví Seychely, které se nachází v Indickém oceánu. Tento ostrov je známý svou divokou a neposkvrněnou přírodou, nádhernými plážemi a bohatým ekosystémem.

Hlavním lákadlem Silhouette je jeho nádherná příroda. Ostrov je domovem pro národní park Silhouette, který zahrnuje různé druhy lesů, horské scenérie a exotickou flóru a faunu. Můžete podniknout pěší výlety a objevovat krásy přírody, včetně místních ptáků, endemických rostlin a vodopádů.

Pláže na ostrově jsou tiché, nedotčené a ideální pro relaxaci a odpočinek. Můžete si užívat slunění, šnorchlování a procházky po břehu.

Ostrov Silhouette je také ideálním místem pro potápění. Má bohatý podmořský svět s různými druhy korálů, ryb a mořského života. Můžete se podívat na potápěčské excuze, které vám umožní prozkoumat tajemství podmořského světa.

Ubytování na ostrově Silhouette je omezené a nabízí soukromé luxusní letovisky. Každé ubytování nabízí nádherný výhled na oceán a prvotřídní služby.

Místní kuchyně na ostrově zahrnuje čerstvé mořské plody a tradiční kreolská jídla s exotickými chutěmi.

Ostrov Silhouette je ideálním místem pro milovníky přírody a dobrodružství. Toto místo nabízí klid, neposkvrněnou přírodu a možnost prozkoumat krásy ekosystému Seychel. Je to ráj pro ty, kteří hledají únik do divočiny a odpočinek od každodenního shonu.

Mapa Ostrov Sillhouette - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko