Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Singapur - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Singapuru? Poznávací zájezdy do této moderní a kosmopolitní destinace vás zavedou do světa, kde se setkává staré a nové, tradice a inovace. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat ikonické památky, jako je Marina Bay Sands, Gardens by the Bay a historický čtvrť Chinatown. Singapur je městský stát a ostrovní země nacházející se v jihovýchodní Asii.... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Singapuru? Poznávací zájezdy do této moderní a kosmopolitní destinace vás zavedou do světa, kde se setkává staré a nové, tradice a inovace. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat ikonické památky, jako je Marina Bay Sands, Gardens by the Bay a historický čtvrť Chinatown.

Singapur je městský stát a ostrovní země nacházející se v jihovýchodní Asii. Tato malá, ale výjimečně rozvinutá destinace je známá svými moderními mrakodrapy, čistými ulicemi a bohatým kulturním dědictvím. Singapur je jedním z ekonomických a finančních center Asie a světa.

Hlavním městem Singapuru je samotný Singapur, který je zároveň jediným městem na ostrově. Město je kosmopolitní a nabízí moderní architekturu, luxusní obchody, restaurace a kulturní instituce.

Singapur má moderní a kompaktní infrastrukturu a je známý svými impozantními mrakodrapy, jako je Marina Bay Sands a Supertree Grove. Ostrov Sentosa je populární turistickou destinací, nabízející zábavu, pláže a dobrodružné aktivity.

Kulturní scéna Singapuru je bohatá a odráží rozmanitost obyvatelstva. Mnoho etnických skupin, včetně Číňanů, Malajců, Indů a Arabů, tvoří kulturní mozaiku země. Singapur je známý svými tradičními čtvrtěmi, jako je Chinatown, Little India a Arab Street, kde lze ochutnat různé kulinářské speciality a zakoupit tradiční zboží.

Historie Singapuru zahrnuje období kolonizace Britskou Východoindickou společností, japonskou okupaci během druhé světové války a nezávislost v roce 1965. Singapur se rychle rozvinul jako nezávislý stát a stal se jedním z nejbohatších a nejvíce urbanizovaných států na světě.

Kuchyně Singapuru je rozmanitá a odráží mnoho kulinářských vlivů. Mezi oblíbené pokrmy patří Hainanská kachna, chili kraby, laksa (pikantní nudlová polévka) a nasi lemak (kari s kokosem).

Pro turisty, kteří hledají moderní městské prostředí, bohatou kulturu a gastronomické dobrodružství, je Singapur ideální destinací. Městský stát nabízí nespočet možností pro nákupy, kulturní zážitky a poznání různorodých tradic. Singapur je místem, kde se setkává moderní technologie, historie a tradiční hodnoty, což nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko