Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Slovensko - Lázně Bojnice - informace

Hledáte zájezd do Lázní Bojnice, krásného lázeňského městečka na Slovensku? Naše zájezdy do Lázní Bojnice vás zavedou do této oázy klidu a pohody, která je známá svými léčivými termálními prameny, wellness procedurami a bohatým kulturním dědictvím. Lázně Bojnice jsou jedním z nejznámějších lázeňských a wellness center na Slovensku. Nacházejí se v malebném městě Bojnice, které je známé především... Celý popis

Hledáte zájezd do Lázní Bojnice, krásného lázeňského městečka na Slovensku? Naše zájezdy do Lázní Bojnice vás zavedou do této oázy klidu a pohody, která je známá svými léčivými termálními prameny, wellness procedurami a bohatým kulturním dědictvím.

Lázně Bojnice jsou jedním z nejznámějších lázeňských a wellness center na Slovensku. Nacházejí se v malebném městě Bojnice, které je známé především díky svému impozantnímu hradu Bojnický zámek, jednomu z nejkrásnějších hradů v zemi. Lázně Bojnice jsou ideálním místem pro relaxaci, regeneraci a wellness procedury ve spojení s návštěvou historických a kulturních památek.

Hlavními lázeňskými procedurami v lázních Bojnice jsou léčebné koupele, masáže, bahenní zábaly, elektroléčba a inhalace. Tyto procedury jsou založeny na využívání minerální vody, bahna a jiných přírodních léčivých prvků, které mají pozitivní účinky na pohybový aparát, dýchací cesty a celkovou pohodu.

Lázně Bojnice nabízí moderní wellness centrum se saunami, vířivkami, solnými jeskyněmi a dalšími relaxačními zařízeními. Návštěvníci mohou využívat různé druhy masáží a wellness procedur, které pomáhají snižovat stres a zlepšovat celkový zdravotní stav.

Kromě léčebných a wellness procedur mohou návštěvníci v lázních Bojnice také využívat fitness centrum, plavecký bazén, tenisové kurty a další sportovní možnosti. Okolní příroda a parky jsou ideálním místem pro procházky a odpočinek.

Lázně Bojnice jsou také známé svým komplexním přístupem ke zdraví a wellness, který zahrnuje nejen léčbu a procedury, ale i vzdělávací programy a poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

Celkově vzato, Lázně Bojnice jsou ideálním místem pro návštěvníky, kteří hledají kombinaci zdravotních léčebných postupů, relaxace a kultury v krásném historickém prostředí.

Mapa Lázně Bojnice - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko